Modne i praktyczne listwy

Starannie wykończone mieszkanie to niemały powód do satysfakcji. W sklepach z wyposażeniem wnętrz oferowane są rozmaite meble oraz materiały wykończeniowe. Różnorodny asortyment skłania do projektowania ciekawych pod względem wizualnych wnętrz, z uwzględnieniem ergonomii.

Nowoczesne i funkcjonalne listwy przypodłogowe

listwa przypodłogowa oracDomowe pomieszczenia można w jednej chwili uatrakcyjnić za pomocą odpowiednio dobranych listew wykończeniowych. Najbardziej popularne są listwy podłogowe, dzięki którym można ukryć mało estetyczne kable, a także nierówności powierzchni. W ofertach dostępne są listwy szerokie oraz wąskie, aby można było dostosować najbardziej optymalne wymiary do każdej aranżacji. Bardzo dekoracyjnie prezentują się listwy fornirowane, które można wykorzystać jako ozdobny akcent w wielu wnętrzach. Jeżeli wybierana jest wysokiej jakości listwa przypodłogowa Orac można liczyć na trwałość i efektowny wygląd. Najczęściej wybierane są gładkie listwy w białym kolorze, które pasują do różnych wariantów aranżacyjnych. Jeżeli użytkownicy chcą osiągnąć atrakcyjny efekt przyciągający uwagę, to warto postawić na listwy z podświetleniem led, które rewelacyjnie prezentują się w dużym salonie, ale też w przedpokoju czy na korytarzu. Wysokogatunkowa sztukateria wykonywana jest z trwałego poliuretanu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz na wilgoć. W sprzedaży dostępne są również listwy drewniane, wykonywane z materiału mdf, a nawet metalowe.

Każde pomieszczenie można wykończyć w nietuzinkowy sposób. Praktyczne i modne listwy zyskały wielu zwolenników, ponieważ można je na rozmaite sposoby wykorzystać nie tylko w domowych wnętrzach, ale też w przestrzeni biurowej. Do korzystania z takiego rozwiązania zachęca szeroki wybór modeli listew w różnych wymiarach.