Mój tata prowadzi sklep z narzędziami

Jestem Krzysiek. Mój tata prowadzi sklep. Chciałem wam o tym opowiedzieć. Mój tata jest bardzo pracowity. Jestem z niego dumny bo do wszystkiego doszedł sam. Nie miał żadnych znajomości i od nikogo sklepu nie dostał. Sklep prowadzi w miejscowości Bydgoszcz od dziesięciu lat.

W naszym sklepie można znalećź różne narzędzia

narzędziaNajpierw pracował jako kierowca u producenta, który wytwarzał narzędzia. Praca była ciężka bo obsługiwał region całego kraju. Kiedy mama nas urodziła mnie i siostrę tata postanowił założyć swoją firmę. Mama trochę se tego obawiała bo nie wiedziała czy tacie uda się utrzymać na rynku. Tata postawił na swoim i tak do dzisiaj prowadzi swój sklep. Swoim klientom oferuje narzędzia różnych marek. Narzędzia pomiarowe sprowadza od najlepszych producentów. Towary pramet są chętnie zamawiane przez klientów więc tata pomimo dużej konkurencji w naszym mieście dobrze sobie radzi. Płytki wieloostrzowe, które tata sprowadza szybko się sprzedają i tata non stop musi zamawiać kolejne dostawy. Noże tokarskie są chwalone i polecane przez klientów i specjalistów. Narzędzia dobrze się sprzedają. Tata obsługuje klientów indywidualnych ale także firmy. Oferuje sprzedaż przez internet. Tata zatrudnia także przedstawiciela handlowego który zajmuje się dystrybucją towaru. Najwięcej zamówień jest na noże tokarskie przynajmniej w ostatnim czasie bo tata w domu często nam opowiada o swojej pracy. Obecnie jest w trakcie poszukiwania nowego lokalu.

Do tej pory lokal w Bydgoszczy wynajmował. Teraz chciałby coś kupić. W gazecie lokalnej jest wiele ogłoszeń. Jutro zamierza pojechać w kilka miejsc. Mam mu w tym towarzyszyć. Ciesze się, że tata jest taki odważny. Tata zawsze mówi że to wszystko robi dla nas. Chce żeby sklep był naszym zabezpieczeniem. Żebyśmy mogli go kiedyś prowadzić.

Więcej w temacie narzędzi można przeczytać na: www.beldo-vis.pl