trener personalny

Moja koleżanka i treningi z trenerem personalnym

Moja koleżanka jakiś czas temu zaczęła się odchudzać. Miała naprawdę bardzo dużą nadwagę i zastanawiałam się czy rzeczywiście jest na tyle zdeterminowana by schudnąć. Miała wtedy naprawdę duże wsparcie ze strony męża, który wiedział że odchudzanie nie jest łatwe.

Odchudzanie stało się bardziej proste z trenerem

trener personalnyKoleżanka jeździła do siłowni do Krakowa i właśnie tam ćwiczyła. W ćwiczeniach pomagał jej trener personalny, który bardzo ją motywował do działania. Ten trener osobisty był naprawdę bardzo pomocny i znał się świetnie na tym co robi. Na początku gdy koleżanka tylko zaczęła ćwiczyć to miała ułożony trening personalny taki żeby przede wszystkim się nie zniechęciła ale jednocześnie żeby było widać efekty pracy. Potem gdy coraz bardziej chudła trening zaczynał być bardziej intensywny i coraz dłuższy. Koleżanka jednak mimo to była coraz bardziej zmotywowana. Tak naprawdę to wyjście do siłowni zmieniło jej całe życie. A trening funkcjonalny, który dobrał dla niej trener był naprawdę świetny. Koleżanka wyglądała coraz lepiej. Wprowadziła także duże zmiany żywieniowe. Nie jadła słodyczy a także bardzo ograniczała tłuszcze. Mimo to naprawdę dużo jadła tylko, że teraz zdrowego jedzenia. Te wysiłki jakie wkładała w swój wygląd naprawdę się opłacały. Koleżanka po paru miesiącach ćwiczeń i zmiany w odżywianiu zmieniła się nie do poznania. Zmieniła się jej twarz i przede wszystkim całe ciało. Teraz wyglądała przede wszystkim dużo młodziej i lepiej. Mąż koleżanki był bardzo zadowolony z efektów. On także trochę schudł gdy ona zmieniła ich żywienie na zdrowsze. Także na tym jej odchudzaniu skorzystali wszyscy.

Koleżanka musiała zmienić całą swoją garderobę bo teraz naprawdę mogłaby zmieścić się w jedną nogawkę swoich starych spodni. Nie mogła wprost doczekać się lata by móc włożyć na siebie nowy strój kąpielowy.

Więcej informacji na zacznijĆwiczyć z Krakowa