Moja mała siostra chce depilować laserem

Dzieci zawsze wymyślają różne zabawy. Niektóre bawią się w sklep, niektóre w prowadzenie domu i kucharzenie, natomiast moja siostra bawiła się w kosmetyczkę. Czytała różne gazetki o modzie i urodzie i szczerze mówiąc, miała już wiedzę większą ode mnie na różne tematy, aż byłam w szoku.

Depilacja laserowa u siedmiolatki?

Depilacja laserowaMnie to wszystko aż tak nie interesowało, ale mikrodermabrazja z ust 7 letniej dziewczynki zabrzmiała trochę dziwnie. Powiedziała, że chętnie się ze mną pobawi, i nada mojej cerze nowego blasku. Nałożyła mi jakąś maseczkę niewiadomego podchodzenia, ale już nic nie mówiłam, niech się bawi. Chyba mi skóry nie wypali. Później wzięła szczotkę do włosów i udawała, że ich ostrze takie igiełki i jest wykonywana mezoterapia igłowa w tym momencie na mojej doświadczalnej twarzy. Byłam zdziwiona jej wiedzą, i zastanawiałam się skąd to wszystko wie. Najpewniej dowiedziała się zjakiś głupich seriali dla nastolatek, lub programów o urodzie. Po całym zabiegu podziękowała mi i powiedziała, że jest do usług. Ciekawe, czy pójdzie tym nurtem dalej, i czy faktycznie będzie chciała zostać kosmetyczką. Nieraz tak jest, że już od najmłodszychlat człowiek wie, co chce robić w przyszłości. Może i tak będzie z moją małą siostrzyczką. Nie wiem, ale trochę się obawiam, bo już teraz wyszukuje sobie jakichś włosków na rekach i pyta mamę, czy depilacja laserowa może być wykonywana u siedmiolatki. Oby nie wpadła w skrajność, bo jest ładną dziewczynką i na pewno nie będzie potrzebowała też w przyszłości różnych zabiegów.

Mnie to z kolei jeden by się przydał- usuwanie tatuażu bo już mi wstyd zaczyna być z tą głupotą z młodości. Cała Łódź się ze mnie śmieje, bo jakiegoś bohatera kreskówki mam wytatuowanego na ramieniu. Ten młodzieńczy bunt to ja akurat przeżyłam bardzo burzliwie.

Wiecej na temat depilacji laserowej oraz kosmetologii można znaleźć na: http://belaestetika.pl