kask na motor

Motor to nie tylko pasja to sposób na życie

Jestem motocyklistą. Jednak nie tylko dlatego, że poruszam się jednośladem po ulicach. To coś więcej. To moja pasja, styl życia, podstawowy element kształtujący moją osobowość. Nie jestem jednak szaleńcem, który porusza się po drogach z nadmierną prędkością powodując liczne niebezpieczeństwa.

Kask na motor dla wybranki serca

kask na motorJadąc czuję się odpowiedzialny zarówno za swoje bezpieczeństwo, jak i za bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu drogowego. O siebie dbam jednak z wyjątkowo dużym zaangażowaniem. Moją drugą, stojącą zaraz za motocyklami pasją są kaski. Kiedy zaczynałem swoją przygodę towarzyszył mi wspaniały i niezastąpiony nolan n21. Uwielbiałem go za wygodę i wspaniały profil. Lśnił srebrzyście na mojej głowie i sprawiał, że czułem się na drodze bezpiecznie. Kiedy w moim życiu pojawiła się kobieta naturalnym zakupem był dla mnie drugi kask. Ze względu na estetykę, jej upodobania, gust, potrzebę wyglądania pięknie w każdej sytuacji wybór padł na wytrzymały kask na motor nolan n40. Pięknie prezentuje się po dzień dzisiejszy na głowie mojej wybranki w połączeniu z kruczoczarnymi kosmykami włosów spływającymi spod niego na ramiona. Jej uroda zainspirowała mnie do tego stopnia, że sam postanowiłem zakupić dla siebie kask w nieco lepszym stylu. Nadal głównym kryterium wyboru były względy bezpieczeństwa, jednak chciałem także, aby prezentował się na mnie nieco bardziej nowocześnie. Moja wybranka podejmowała decyzję dotyczącą kolorystyki. Kompromisem i doskonałym zakupem okazał się dla nas piękny kask schuberth c3 pro. Wybrała taki, który rzuca się w oczy intensywną czerwienią.

 

Uznałem to za dodatkowy atut, gdyż kolor ten poprawia moją widoczność na drodze. Oboje dbamy o to, by nasze wyprawy motocyklowe były bezpieczne, dzielimy ze sobą pasję i cieszymy się, że połączyła nas niezwykła pasja, którą ukochana odkryła w sobie dzięki mnie.