motoreduktory

Motoreduktory i ich transport

Jechałem niedawno w trasę z nowym sprzętem. Naczepa była zawalona różnymi mechanizmami, które musiałem rozwieźć po warsztatach. Szczególną uwagę skupiały motoreduktory walcowe, które powinienem dostarczyć jako pierwsze do miasta w województwie na południu kraju.

Jak transportuje się motoreduktory?

motoreduktory

Miałem te  najlepsze motoreduktory chyba z dziesięć paczek. Fatalna sytuacja, pomyślałem, bo motoreduktor to bardzo delikatny sprzęt i musiałem uważać w sytuacji niezbyt dobrych warunków drogowych. Na szczęście motoreduktory były dobrze zabezpieczone i wszystko powinno ułożyć się po dobrej myśli. Muszę przyznać, że ten kto miał odebrać motoreduktory walcowe bardzo się gorączkował, bo wciąż do mnie wydzwaniał, pisał wiadomości i e-maile. Myślał że ja sam motoreduktor wiozę przez całą Polskę do niego, jakby nie było po drodze innych punktów. Pisałem do niego w przerwach, że te motoreduktory które zamówił są całe i zdrowe i dostarczę je w wyznaczonym terminie. Jednak moje zapewnienia były na nic, wciąż tylko pisał te wiadomości, kiedy będą jego motoreduktory walcowe, no dajcie spokój, co za człowiek. W pewnej chwili miałem ochotę wziąć te motoreduktory i zostawić gdzieś na postoju. Jednak to był jeden z najlepszych klientów szefa i te motoreduktory walcowe to było coś niezwykle priorytetowego, dlatego nie mogłem sobie pozwolić nawet na kwadrans obsuwy i szybko dojechać do celu. Ostatnio sam montowałem takie motoreduktory walcowe u siebie w mechanizmach.

Muszę przyznać, że gdyby nie pomoc mojego kuzyna, to ten motoreduktor walcowy leżałby na półce nie zamontowany w ogóle. No w każdym razie dojechałem do celu przed czasem i wszystkie motoreduktory zostały odebrane przez właściciela warsztatu. Powiedział, że jeden jest jakiś inny od pozostałych, ale go zostawi. To ruszyłem dalej.