projektowanie wnętrz

Najlepiej zaprojektowane wnętrze mieszkania

Miałam ostatnio dość duży remont mieszkania. I w związku z tym remontem pierwszy raz w życiu skorzystałam z usług architekta. Ten architekt wnętrz, którego wynajęłam prowadził swoje biuro projektowe w Gdańsku, praktycznie w samym centrum.

Projektowanie wnętrz i ciekawa aranżacja

projektowanie wnętrz Akurat ten architekt, którego wybrałam był z polecenia. Po prostu projektował mieszkanie mojej koleżance, które bardzo mi się podoba. Wiem też, że nie wziął od niej dużo pieniędzy. Oglądałam także jego projekty na stronie internetowej biura i praktycznie wszystkie mi się podobały. W końcu takie najlepsze projektowanie wnętrz gdańsk w mieszkaniu dla prawdziwego architekta nie jest chyba wielkim problemem. A aranżacja wnętrz jaką zaproponował architekt bardzo przypadła mi do gustu. Uważam, że naprawdę bardzo się postarał i wysłuchał wszystkim moich wskazówek. Mieszkanie według projektu wyglądało naprawdę jak z moich marzeń. Tylko, że ja nie miałabym tyle zdolności żeby taki projekt przenieść na papier. Remont w mieszkaniu trwał prawie miesiąc i na ten czas przeniosłam się do siostry. Remont trwał tak długo bo tak naprawdę w tym mieszkaniu nie było żadnego remontu od co najmniej dwudziestu lat. Trzeba było zerwać stare podłogi, położyć gładzie a także zrobić całą łazienkę praktycznie od początku. Cieszę się z tego, że mogłam w tym czasie mieszkać u siostry bo inaczej nie wyobrażam sobie przez tyle czasu mieszkać w takich warunkach. Jednak gdy remont został skończony efekt był naprawdę wręcz zaskakujący. Gdy weszłam do mieszkania pierwszy raz to stałam wryta, po prostu nie mogłam z tego szoku jak wygląda moje mieszkanie się ruszyć. Zachwycałam się każdym pomieszczeniem jak dziecko.

Pewnie gdybym była wtedy sama to skakałabym ze szczęścia bo autentycznie miałam wtedy na to ochotę. Już tydzień po remoncie zaprosiłam znajomych do siebie by zobaczyli jakie mam teraz piękne mieszkanie.