Najlepsze i najbardziej dokładne usg 3d

 

Moja kuzynka jest teraz w pierwszej ciąży. Jest tak naprawdę dopiero dwa lata po ślubie. Jednak na ślub zdecydowała się dopiero gdy była grubo po trzydziestce. Dlatego też ta ciąża jest bardzo wyczekiwana w jej przypadku. 

Wyraźne wydruki z połówkowego usg

połówkowe usg 3d w PoznaniuZresztą myślę, że jeśli chodzi o wiek właśnie to pewnie będzie to tylko jedno dziecko. Kuzynka podczas ciąży bardzo dba o siebie. I chodzi też do najlepszego lekarza w mieście. Lekarz ten wcześniej prowadził ciąże chyba jej wszystkich koleżanek i cieszy się bardzo dobrą opinią. Niedawno kuzynka miała połówkowe usg i akurat po nim umówiłam się z nią na kawę i jakieś ciastko bo miałam wolny dzień. Kuzynka miała zrobione połówkowe usg 3d w Poznaniu a ja byłam bardzo ciekawa tego bo nie widziałam jeszcze takiego wydruku usg. Gdy ja byłam w ciąży kilka lat temu chodziłam do lekarza, który nie miał usg 3d. Gdy zobaczyłam te jej wydruki byłam zdziwiona jak wszystko na nich jest dobrze widoczne. Gdy ja dostawałam wydruki swojego dziecka tak naprawdę musiałam się bardziej domyślać tego co one przedstawiają. A tu na tych wydrukach jest dokładnie widoczna buzia dziecka. Widać było także rączki i nóżki. Byłam zaskoczona tym jak to ta technika poszła do przodu. Mogłam tylko żałować tego, że sama podczas ciąży nie miałam takiego usg bo widzę, że może być to świetna pamiątka z tego okresu. Kuzynka powiedziała mi, że w sumie to podczas każdej wizyty ma wykonywane takie badanie usg 3d.

I, że zrobiła sobie już nawet mały album z opisami tych wydruków. To świetny pomysł. Kuzynka ma już album dziecka chociaż się jeszcze nie urodziło. Taka pamiątka to jest dopiero coś. Ja planuje w przyszłości mieć jeszcze jedno dziecko i wtedy na pewno pójdę do lekarza, który ma takie usg 3d i też będę miała pamiątkę.