Konferansjer

Najlepszy DJ w mieście i konferansjer

W moim mieście była kiedyś bardzo duża dyskoteka. Mieszkam w Poznaniu i kiedyś chodziłam tam praktycznie co tydzień. Były tam jednym słowem najlepsze imprezy w mieście. A dyskoteka była naprawdę duża i mogła pomieścić naprawdę bardzo dużo osób. Nie wiem czy nie była to czasem największa dyskoteka w całym województwie.

Konferansjer i jednocześnie najlepszy dj!

KonferansjerW każdym razie zawsze oprócz osób z Poznania było także wiele przyjezdnych bo grał tam najlepszy DJ w kraju i wszyscy przyjeżdżali właśnie dla niego. Teraz nie ma już w mieście takich dużych dyskotek. Zastąpiły je małe kluby, których jest bardzo dużo szczególnie na starym mieście. A ten DJ podobno zajmuje się teraz czymś innym. Ja myślałam, że z takim talentem robi teraz karierę gdzieś za granicą. A okazuje się, że pracuje jako DJ na studniówki, bo widziałam go ostatnio na zdjęciu ze studniówki mojej koleżanki córki. W sumie szkoda, że nie pracuje gdzieś jako typowy DJ i nie gra swojej muzyki jak kiedyś. Koleżanka powiedziała mi, że nadal jest rozchwytywany i ceniony. Jednak współpracuje także z różnym osobami i gra na weselach. Jest pewien wodzirej na wesele z którym gra praktycznie co weekend. Puszcza muzykę i w między czasie pracuje jako konferansjer na różne imprezy Poznań. Widocznie z tego były większe pieniądze niż granie na dyskotekach. Myślę, że tak mogło być. Jednak żałuję tego, że nie usłyszę go gdzieś w telewizji bo naprawdę kiedyś miał wielki talent. Zresztą do dziś można znaleźć w sieci jego autorskie przeróbki, które stały się hitami tamtej dyskoteki.

Podobno na studniówce puszczał taką muzykę, ze wszyscy byli zachwycenie. Bawili się młodzi a także starsza kadra pedagogiczna. A przecież dobranie muzyki dla tylu osób w różnym wieku nie należy pewnie do najłatwiejszych. Mam nadzieję, że zobaczę kiedyś jak gra gdzieś na weselu.