Najlepszy psycholog z Krakowa

 

Czasami, gdy człowiek nie radzi sobie ze swoimi emocjami, powinien poszukać pomocy specjalisty. Całkowicie zgadzam się z tą opinią, ponieważ kiedyś dotyczyła również mnie. Gdy zostawił mnie chłopak, tuż przed ślubem popadłam w stan odrętwienia. Wydawało mi się, że życie straciło sens. Przestałam o siebie, dbać, przestałam nawet wychodzić z domu. To był dla mnie bardzo trudny czas.

Profesjonalna pomoc psychologa

psycholog pracujący w KrakowieMuszę przyznać, że gdy mój chłopak zostawił mnie tuż przed ślubem byłam załamana. Naprawdę go kochałam i stwierdziłam, że moje życie bez niego nie ma sensu. Straciłam pracę, bo przestałam być kreatywna. Przestałam nawet dobrze wyglądać, gdyż nie widziałam sensu w dbaniu o siebie. Na szczęście z pomocą przyszła mi rodzina. Mama kazała mi udać się do psychologa. Muszę przyznać, że bardzo mi pomógł psycholog pracujący w Krakowie. Gdy dotarłam do gabinetu, bałam się, że nie będę w stanie prowadzić konstruktywnej rozmowy. Na szczęście widać było, że psycholog jest najlepszym specjalistą, ponieważ pokierował rozmową w taki sposób, że wyrzuciłam, z siebie wszystko, co mnie trafiło. Już sama rozmowa ze specjalistą dala mi naprawdę dużo. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że rozmowa z psychologiem może być tak pomocna. Dodatkowo psycholog pomógł mi w poukładaniu kilku kwestii i zadał mi pytania, dzięki którym zaczęłam zastanawiać się, czy naprawdę mam powody do aż takiego załamania. Muszę przyznać, że pomoc była znacząca.

Decydując się na skorzystanie z pomocy psychologa miałam pewne opory. Wydawało mi się, że wizyta i tak nic nie da, w związku z czym tracę tylko czas. Na szczęście już po pierwszej wizycie moje samopoczucie znacznie się poprawiło. W ciągu kilku wizyt wróciłam do normy i znów funkcjonuję, jak normalny człowiek.