Najtańsze noclegi w Zielonej Górze

Jestem wychowawcą klasy sportowej w jednej ze szkół podstawowych na Pomorzu. Niedługo przede mną wyzwanie zorganizowania obozu, na który razem z moją drużyną wyjeżdżamy od lat. Staram się każdego roku wybierać inny kierunek, tak by oprócz solidnych treningów moi podopieczni mogli poznać jakieś nowe zakątki w naszym kraju. Zauważyłem, że połączenie fajnego miejsca z solidną dawką ćwiczeń bardzo dobrze wpływa na rozwój uczniów.

Kwatery w Zielonej Górze w dobrej cenie

tani nocleg zielona góraW tym roku chciałem, żeby obóz odbył się w największym mieście w województwie lubelskim czyli w Zielonej Górze. Przyznam, że sam nigdy tam nie byłem więc z chęcią chciałbym móc poznać nowe zakątki razem z moimi uczniami. Na ogół jeździliśmy na Mazury albo w góry, więc ten kierunek spodobał się nie tylko mnie ale i rodzicom dzieciaków. Po zatwierdzeniu kierunku zacząłem szukać w internecie miejsca, gdzie jest tani nocleg Zielona Góra była cała piękna, więc nie mieliśmy dokładnie wybranego miejsca, gdzie akurat chcielibyśmy spać. Tym bardziej, że nie znałem się zupełnie na topografii miasta, więc wszystkie miejsca szukałem z mapą. A dodatkowo tak naprawdę miejsce do treningów wyszukuję później i zazwyczaj nikomu nie robi problemu dojazd z miejsca noclegu na boisko. Po przejrzeniu ofert udało się połączyć jedno z drugim i wybrać fajny pensjonat, bardzo blisko stadionu w super cenie. Dzięki temu całość wycieczki będzie kosztowała nas dużo mniej niż z początku szacowałem. Cieszyłem się, że w sumie w szybkim tempie udało mi się wszystko dopiąć na ostatni guzik.

Całość to zasługa tego, że gdziekolwiek nie zadzwoniłem to każdy był dla mnie miły i pomocny. Naprawdę dawno się nie spotkałem z taką sytuacją, że miejscowi ludzi tak pozytywnie są nastawieni do przyjezdnych.