Narożniki tapicerowane z funkcją spania w salonie

 

Nasz dom jest zawsze otwarty dla gości. Jesteśmy towarzyska rodziną, może nawet czasami zbyt bardzo. Stale ktoś wpada do nas z wizytą i nie stanowi to problemu dopóki nie chce zanocować. Wiadomo szybko się robi się późno i z chęcią kontynuowalibyśmy spotkanie, gdyby nie brak pokoju gościnnego.

Narożnik tapicerowany i wygodne łóżko w jednym

narożniki tapicerowane z funkcją spaniaNie było mowy o osobnym pokoju gościnnym. W naszym trzypokojowym mieszkaniu po prostu nie było na to miejsca. Rozwiązanie okazało się banalne. Wymieniliśmy starą sofę na przestronny narożnik, który bez większego problemu można przekształcić w wygodne łóżko na gości. Na co dzień służy nam jako miejsce wypoczynku. Jest to duży model, który jest w stanie pomieścić całą nasza rodzinę. Wykonany jest z miękkiego materiału, który w łatwy sposób można otrzymać w czystości. Natomiast kiedy tylko chcemy, możemy przekształcić go w duże łóżko. Na moje oko spokojnie zmieszczą się na nim cztery osoby. Zatem teraz nie ważne czy odwiedzi nas kuzynka, czy moja przyjaciółka Ala z mężem, mamy ich gdzie przenocować. Dodatkowo mamy wspaniałe miejsce do rodzinnych seansów filmowych czy aby rozłożyć się troszkę w dzień i poleniuchować. Nawet nasz kot jest zachwycony i jedno oparcie praktycznie jest już jego ulubionym miejscem. Narożniki tapicerowane z funkcja spania można kupić w każdym sklepie meblowym, są dość popularnym rozwiązaniem. Mają rożne rozmiary i kolory, oraz możliwość dopasowania ich kształtu do własnych potrzeb. Sprytne rozwiązanie problemu dodatkowego łóżka.

U nas takie rozwiązanie sprawdziło się idealnie. Czuje się o wiele lepiej kiedy wiem, że nasi goście będą mogli zostać u nas na noc i wypocząć po szaleństwach. Narożniki tapicerowane z funkcją spania to wspaniałe wynalazki i myślę, że każdy powinien mieć taki mebel w swoim domu.