klocki lego

Nietrafiony prezent – klocki lego

Pamiętacie jak mieliśmy po siedem albo osiem lat? Jak chodziliśmy jeszcze do podstawówki? Jak dziewczyny nosiły kolorowe dzwony a chłopcy wielbili bramkarza D? Jak graliśmy w takie prawdziwe łapanie stworków? I jak wracaliśmy szybko ze szkoły, żeby po obiedzie obejrzeć nasz ulubiony program w telewizji?

Klocki lego – jakie?

klocki legoPamiętacie? Ja pamiętam. Pamiętam jak cieszyłam się z każdej zabawki. Jakim szpanem było, jeśli ktoś miał oryginalne klocki lego friends. Miałeś klocki lego friends, albo klocki lego ninjago, byłeś prawdopodobnie najbardziej lubiany w klasie. Ja co prawda miałam swoje klocki lego dla dziewczynek, jednak i tak wolałam chodzić do moich kolegów i oglądać ich kolekcjonerskie klocki lego technic. Wydaje mi się, że klocki lego dla dziewczynek miały mniej bajerów, niż te dla chłopaków. Na przykład w takie klocki lego technic, miały pełno jakiś lampek, albo elementów świecących w ciemności, a klocki lego dla dziewczynek miały tylko czajniczki albo malutkie filiżanki. Szkoda gadać… Jednak nie ważne, jakie klocki miałeś, czy to były klocki lego friends, czy klocki lego ninjago. Najważniejsze było, że dostałeś, te upragnione, oryginalne klocki lego. Mnie ucieszyły tak naprawdę nawet klocki lego dla dziewczynek, chociaż tłumaczyłam mamie, że wolałabym klocki lego friends… Teraz wszystkie dzieciaki mają wszystkie serie lego, niewiedzą nawet, że istnieją jakieś inne klocki. Moja mała siostrzenica, obchodziła wczoraj szóste urodziny, więc pomyślałam, że kupię jej właśnie klocki, nie chciałam jej jednak ograniczać, więc zamówiłam zarówno klocki lego dla dziewczynek, jak i klocki lego technic. Po otworzeniu paczki, okazało się, że moja siostrzenica ma już wszystkie serie takich klocków, łącznie z klockami lego ninjago.

Miała wszystkie zestawy lego w wieku niespełna sześciu lat…, rozumiecie? Bo ja zupełnie nie. Zastanawiam się teraz, czy te dzieciaki w ogóle można jeszcze czymś zaskoczyć, czy z czegoś w ogóle się jeszcze cieszą. Za naszych czasów jednak łatwiej odczuwało się radość.

Szukając klcków Lego zajrzyj na stronę: leleus.com