tabliczki metalowe

Nietypowe podarunki z okazji ślubu

Jestem osobą, która od zawsze lubi dawać prezenty. Kiedy widzę radość w oczach obdarowywanych osób wynagradza mi to każdy trud a także złotówkę, którą wydałam na podarunek.

Tabliczka metalowe jako prezent ślubny

tabliczki metaloweJednak nie lubię dawać oczywistych prezentów, które można kupić w każdym sklepie. Mi bardzo zależy na tym, aby wszystko co daruje było bardzo unikalne. Dlatego, że sama lubię dostawać spersonalizowane prezenty też sama je daje. Ostatnio moja przyjaciółka brała ślub. Jako, że była to dla nas wszystkich bardzo wzruszająca uroczystość, ponieważ jej mężczyzna wrócił z bardzo niebezpiecznej misji postanowiłam, że podaruję im coś co pasuje tylko do nich. Zastanawiałam się nad tym, czy tabliczki metalowe będą dobrym rozwiązaniem.
Wiele razy widziałam osoby, które nosiły tak zwane nieśmiertelniki na szyi, a na nich wygrawerowane były wszystkie ich najważniejsze dane. Jednak kiedy dowiedziałam się, że niezbędne jest także zapisanie tam wszystkich chorób oraz uczuleń stwierdziłam, że takie pytania będą zbyt intymne. Postanowiłam więc, że tabliczka znamionowa będzie dobrym pomysłem. Może nie ona dokładnie, lecz bardzo mocno stylizowana. Stwierdziłam, że to bardzo dobre miejsce aby wybyć ich wspólne nazwisko, aby tabliczki znamionowe pojawiły się przed drzwiami. Zastanawiałam się, czy wygrawerować pierwsze litery imion i nazwisko czy zrobić coś na styl pan i pani i wykonać dwie tabliczki. Ostatecznie zdecydowałam się na dwie tabliczki grawerowane, ponieważ moim zdaniem dawały one o wiele lepszy efekt. Kiedy na poprawinach zapytałam się przyjaciółki czy oglądała prezenty odpowiedziała bez pudła, że wie który prezent jest ode mnie i bardzo ich on rozbawił a jednocześnie wzruszył.

Cieszę się, że znalazła kogoś kto będzie ją kochał i szanował do końca życia. Mam nadzieję, że tabliczki zawsze z nimi będą.