płytki drukowane

Nietypowe zastosowanie płytek drukowanych

Lubię swoją pracę, urodziłem się kierowcą, a jako kurier mam jeszcze ochotę rozmawiać czasami z klientami. Niedawno miałem wspaniałą przygodę, na której poznałem niesamowitą dziewczynę, którą pasją było projektowanie elektroniki.

Płytki drukowane nie tylko do projektowania elektroniki

płytki drukowaneJuż wtedy wydawało mi się to dziwne, ale czekałem na możliwość poznania klientki, która zamawiała co miesiąc obwody drukowane, kilogramy cyny, a do tego, zawsze przy każdej dostawie się to powtarzało, zamawiała dwukilogramowego arbuza. Wcześniej płytki drukowane dostarczał jej Klemens, kierowca o najdłuższym stażu w naszej firmie, przekazał mi tę klientkę, bo jak słusznie się domyślał była w moim typie. Jak ją ujrzałem wiedziałem, że nie pomylił się nawet o trochę. Najpiękniejsza dziewczyna jaką widziałem, wzięła ode mnie mój karton w którym leżały i czekały na nią płytki drukowane. Uśmiechnęła się do mnie cudownie i zaprosiła mnie do środka, chciała abym coś oceniał. Na co ja jej powiedziałem, że dla mnie projektowanie elektroniki to czarna magia i nie czuję się w mocy oceniać cokolwiek. Nalegała tak słodko, że wszedłem po minucie. Ku mojemu zaskoczeniu, to projektowanie elektroniki nie było do końca tym czego się spodziewałem. Okazało się, że piękna klientka, płytki drukowane używała jako kafelków na ścianę i ozdobiła nimi kuchnię, przedpokój, a nawet łazienkę. Byłem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ kompozycja była naprawdę fascynująca.

 

Dopasowanie do siebie wielkości, kolorów, a nawet obwody drukowane były ze sobą połączone w sposób nieodbiegający od doskonałości. Po kilku chwilach spojrzała na mnie swoimi błękitnymi jak południowe niebo latem oczami i zapytała się, czy mam ochotę zjeść śniadanie. Zaskoczony spojrzałem na zegar i zauważyłem, że jest dopiero osiemnasta. Śniadanko było dobre.