Nowa galeria rozdaje torby płócienne klientom

W zeszły weekend powstała u nas nowa galeria handlowa, która miała swoje wielkie otwarcie. Oczywiście poszłyśmy tam, ażeby zobaczyć jakie są sklepy i przede wszystkim ceny, bo zawsze jak otwiera się jakiś nowy sklep u nas to ceny są niższe, żeby zachęcić klientów do zakupów.

Hostessy rozdawały torby płócienne z nadrukiem

torby płócienne z nadrukiemKiedy weszłyśmy do galerii, to było tam pełno hostess, które rozdawały klientom eko torby płócienne z nadrukiem dla firm oraz jakieś kolorowe smycze z nadrukiem, co nas bardzo zainteresowało. Kiedy weszłyśmy na piętro to podeszła do nas jedna z hostess i dała nam torby reklamowe z nadrukiem, które były bardzo solidnie wykonane. Już kiedyś widziałam takie torby z nadrukiem i wiem, że ich cena jest adekwatna do jakości. Galeria nie powiem, dba o klientelę i wie jak zachęcić do zakupów. Wzięłyśmy więc torby firmowe, które dała nam hostessa i zapytałyśmy, czy również dostaniemy smycze z nadrukiem, bo widziałyśmy, że również one są rozdawane. Hostessa zachęciła nas do zakupów i powiedziała, że na pewno takie smycze z nadrukiem dostaniemy. I tak miałam zamiar sobie kupić jakąś sukienkę, bo za miesiąc jadę do kuzynki na wesele, więc przy okazji zrobię zakupy w tej nowej galerii. Odwiedziłam wiele butików i w końcu zmalałam idealną dla siebie kreację. Jestem bardzo wybredna i sama byłam w szoku, że udało mi się coś znaleźć. Cena za kieckę była niska, więc się ucieszyłam, że poszłam do tej galerii. Gdy wychodziłam to jakaś inna hostessa dała mi dwie smycze z nadrukiem oraz jeszcze dwie płócienne torby z nadrukiem.

Ucieszyłam się i jak poszłam do dziewczyn do restauracji to im się pochwaliłam, że mam aż trzy torby z nadrukiem. Wizyta w tej galerii była bardzo owocna, mam nową, rewelacyjną sukienkę, w której na pewno zrobię ogromne wrażenie na wszystkich gościach u kuzynki.