szafy do zabudowy

Nowe szafy do zabudowy

Gdy z mężem kupiliśmy parę lat temu mieszkanie nie mieliśmy już pieniędzy na to by kupować od razu wszystkie meble. Nie mieliśmy jeszcze dzieci i tak naprawdę aż tak bardzo nie spieszyło się nam z tym by wszystko urządzać.

Szafy do zabudowy do przedpokoju

szafy do zabudowy Nie chcieliśmy tez brać na ten cel oddzielnego kredytu. Na przykład meble kuchenne zostały po poprzednich właścicielach. Oczywiście marzyły mi się meble kuchenne na wymiar jednak wiedziałam, że na takie jakie chcę będziemy mogli sobie pozwolić dopiero za parę lat. Bardzo podobały nam się solidne szafy do zabudowy z katowic, które świetnie by wyglądały w przedpokoju. Oglądaliśmy nawet takie szafy na wymiar w jednym salonie meblowym. W Katowicach jest także sklep, w którym zamawia się tylko i wyłącznie szafy. Ale taka szafa to także bardzo duży wydatek. Mój mąż wpadł jednak na pomysł, że sam zrobi szafę. Nie wiedziałam co o tym myśleć, bo mąż przecież wcześniej nie robił nigdy szafy. W Katowicach był punkt gdzie było można kupić gotowe płyty nadające się idealnie na szafę. Można było tam kupić także wszystkie potrzebne urządzenia do tego by drzwi szafy mogły się poruszać. Mąż zostawił szafki i półki ze starej szafy bo chciał je wykorzystać wewnątrz nowej szafy. Trochę trwało zanim powstała nowa szafa. Jednak z dnia na dzień widziałam postępy w tej pracy męża. Szczególnie gdy zaczął montować te płyty zewnętrzne to wszystko zaczęło układać się w jedną całość. Szafa wyglądała naprawdę bardzo ładnie. Myślę, że nikt by nawet nie pomyślał, że tą szafę mąż zrobił sam. Przez to, że zrobił szafę sam zaoszczędziliśmy naprawdę bardzo dużo pieniędzy, które mogliśmy wydać na inne potrzebne nam meble.

Przez pierwsze miesiące spaliśmy na zwykłym materacu zamiast łóżka. Jednak po krótkim czasie zdecydowaliśmy się kupić w końcu nowe łóżko.