woodlike.com.pl

Nowoczesna aranżacja wnętrz dzięki sufitom z nadrukami

Poszukując oryginalnych pomysłów na aranżację wnętrza można skupić się nie tylko na doborze akcesoriów i zmianie kolorów ścian, ale również spróbować montażu sufitów z nadrukiem. Jest to świetny sposób na zajęcie powierzchni sufitowej, poprzez nałożenie na niego grafiki na elastycznym napinanym materiale, który podświetlany taśmami LED prezentuje wybrane zdjęcie niczym ekran telewizora.

Zastosowanie sufitów z nadrukami do aranżacji wnętrz

sufity z nadrukiemMateriał, z którego tworzy się napinane sufity z nadrukiem, to transparentny, elastyczny PCV, na którym doskonale widać grafikę oraz przebijające się światło, po zamontowaniu taśm LED. W ten sposób wykonywane są sufity nadające wystrojom nowoczesności i indywidualizmu. Nadruki mogą być dowolne – zdjęcia, imitacje faktur, jak na przykład witraże czy tynk, abstrakcje lub obrazy. Możliwości są nieograniczone, tak długo jak posiada się grafikę o dobrej rozdzielczości. Sufity z nadrukiem stosowane są w różnego rodzaju siedzibach firm oraz miejscach użyteczności publicznej, jak galerie handlowe i kina, ale również w pomieszczeniach domowych. Zmiana wystroju dziecięcego pokoju przez dodanie napinanego sufitu z podświetloną grafiką nocnego nieba, uszczęśliwi każdego młodego fana kosmosu. Nanoszenie grafiki na sufit odbywa się za pomocą technologii druku UV, który jest całkowicie bezzapachowy i nieszkodliwy dla człowieka. Nadruk będzie wyraźny przez długi czas.

Sufit jest bardzo często niewykorzystaną powierzchnią w pomieszczeniach. W szczególności rzuca się to w oczy w miejscach użyteczności publicznej o dużym metrażu. Zastosowanie sufitów z nadrukiem może więc dodać atrakcyjności niejednemu miejscu. Grafiki ze zdjęciami lub imitujące jakiś materiał czy fakturę, dopasują się do każdej przestrzeni.

Scroll to Top