Nowoczesna przyczepka rowerowa

Przewożenie dziecka rowerem jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne ja jest to możliwe teraz. Na rynku powstały nowe modele przyczepek, które jednocześnie mogą pełnić kilka funkcji, przez co oszczędzają pieniądze.

Jakie cechy posiadają przyczepki rowerowe?

przyczepka rowerowaOsoby lubiące jeździć na rowerze i biegać w wolnych chwilach, z pewnością się ucieszą z nowego, ulepszonego modelu przyczepki, która jest komfortowa dla dziecka i dla rodzica. Przyczepka rowerowa posiada aluminiowy stelaż dodatkowo wzmacniany w newralgicznych miejscach, dzięki czemu stanowi pewnego rodzaju zbroję zabezpieczającą dziecko przed ewentualnymi urazami. Siedzisko jest wykonane z miękkiego materiału i gąbki, która amortyzuje wstrząsy i posiada regulowany zagłówek, oraz stopień nachylenia oparcia. Dodatkowo zostało ono wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z funkcją blokady, które bardzo łatwo zapiąć i rozpiąć. Przyczepka w poszyciu od zewnętrznej strony posiada dużo kieszonek, w których możemy schować rzeczy malucha, czy butelkę z wodą. Specjalnie opracowane technologicznie warstwowe amortyzatory zapewniają gładką jazdę po każdej nawierzchni. Duże, tylne koła zapewniają stabilną jazdę, a małe przednie posiada funkcję obrotową z możliwością blokady jazdy na wprost. Przednie koło jest składane tak samo jak niewielki dyszel, który służy do zapięcia przyczepki do tylnego koła roweru. Przyczepka może służyć jako wózek do biegania, ponieważ posiada rozkładaną poręcz do prowadzenia. Może też być wygodnym wózkiem na spacery. 

Przyczepki są wielofunkcyjnym sprzętem, który przyda się każdej aktywnej mamie. Mocne hamulce zapewniają bezpieczną jazdę w trakcie spacerów, a także biegania. Możemy je kupić w sklepach rowerowych, albo w internecie w niższych cenach.