Nowy rower Kross

Zakup roweru z reguły nie jest prosty. Szczególnie w sytuacji, gdy nie dysponujemy fachową, rzetelną wiedzą. Wtedy łatwo się pogubić w parametrach technicznych, markach i modelach. Jesteśmy zmuszeni do szukania wiedzy na własną rękę.

Rower firmy Kross zakupiony w sklepie

rowery kross ze sklepuJednoślady możemy podzielić na kilka segmentów. Najbardziej popularnymi są rowery górskie, które łącza w sobie cechy pojazdu do jazdy rekreacyjnej i sportowej. Nadają się one na każdą nawierzchnię i adaptują się do każdych warunków atmosferycznych. Z reguły mają większe i szersze koła od innych modeli. Rowery szosowe to jednoślady, które mają jedno, podstawowe zadanie – jeździć szybko i dbać o wysoki poziom adrenaliny. Mają węższe koła i więcej biegów niż standardowe rowery. Jednoślady miejskie to pojazdy o szczególnej charakterystyce. Cechuje je wygięta do środka kierownica, duże koła oraz dość duża, często toporna rama. Kross w swojej ofercie posiada wszystkie typy rowerów. To polska firma, której priorytetem jest jakość oraz niska rzetelne wykonanie. Rowery Kross ze sklepu internetowego mają znacznie niższą cenę, niż te prezentowane w salonach rowerowych. Warto też nadmienić, że rowery Kross to absolutny lider na polskim rynku producentów. Sprzedaje on swoje produkty nie tylko w kraju, lecz również w krajach europejskich. Kross stawia również na niską cenę swoich jednośladów. Dlatego są one tańsze od zagranicznej konkurencji niemalże o połowę, rzecz jasna w przypadku niektórych modeli. Kross w swojej ofercie posiada modele dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Rowery Kross kupione w autoryzowanym sklepie to gwarancja fachowej obsługi, darmowego serwisu i wielu korzystnych promocji i rabatów. Autoryzowane i partnerskie sklepy gwarantują również negocjacje cen przy zakupie większej ilości rowerów.