wyroby gumowe

O moim synku zafascynowanym wyrobami gumowymi

Często się nad moim synem zastanawiałam, czy wszystko jest tak bardzo ciekawe. Już jako młody chłopak, kazał sobie kupować różne wyroby gumowe. Na początku były to zabawki, ale on się nimi nie bawił, jak myśleliśmy na początku, on te wyroby gumowe zaczął testować.

Wyroby gumowe w zeszyciku syna

wyroby gumoweCzasami za bardzo się angażował, kiedy sprawdzał jakie tanie wyroby gumowe ulegają spaleniu i wszystko opisywał w swoim naukowym zeszyciku. Taki z niego był młody naukowiec. Często wpadał do fabryki gdzie a wielkich stosach leżały mieszanki gumowe, pasjonował go ten materiał bardzo mocno. Postanowił zająć się nim zawodowo. W liceum chodził do pracy w soboty, tam gdzie widział te mieszanki gumowe. Fantastyczna sprawa. W niedzielę czytał wciąż na ten temat w internecie. Dla niego mieszanki gumowe stały się całym życiem. Kiedyś jego dziewczyna mi opowiadała, że zanim się do siebie zbliżyli, opowiadał jej jakie poznał mieszanki gumowe, trzymając w ręku jeden z przykładów. Dobrze, że ta dziewczyna jest taka cierpliwa do niego. Nie wiem, czy ja bym była. W każdym razie, wie czego chce. Kiedyś dostał od niej płyty z gumy do testów, a on wyłożył sobie z nich podłogę w siłowni. Faktycznie wyglądały bardzo dobrze. Te płyty z gumy się świetni przydały, były lepsze od poprzedniego materiału. Mój syn był i jest szalenie kreatywny. Te mieszanki gumowe zawładnęły nim bardzo, ale to z pożytkiem dla wszystkich. Kiedyś mojemu mężowi kupił chodnik elektroizolacyjny do warsztatu, aby jego tata był zawsze bezpieczny.

NA szczęście jeszcze nie było okazji sprawdzić jak dobry jest ten chodnik elektroizolacyjny. Mój syn mówił, że po studiach będzie miał w firmie płyty z gumy i będzie nimi handlował, ulepszał je dla społeczeństwa. No cóż, jedyne co mi pozostaje, to życzyć mu szczęścia, synek.