O WoodLike

Meble z szacunku do natury

Woodlike, to nic innego jak czysta pasja, do naturalnego drewna i niepowtarzalnego designu.

 

Jesteśmy doświadczonym, młodym zespołem, z dużym zapleczem warsztatowym i świeżym spojrzeniem na proces projektowy. Dzięki czemu możemy zaproponować Ci coś zupełnie odmiennego i dotąd niespotykanego. Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności obróbki drewna i stali, zapewniając najwyższą jakość produktów. Szacunek do naturalnych struktur, szlachetnych barw i zapachu drewna zawarliśmy w niepowtarzalnej kolekcji mebli, która sprawi, że Twój dom nabierze wyjątkowego charakteru.

 

Zapraszamy Cię do naszego świata, gdzie każde piękne idee, przelewane na papier stają się rzeczywistością…

 

Równocześnie pragniemy poinformować, iż kolory przedstawionych mebli, mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych, z powodu odmiennych parametrów technicznych monitorów. Drewno, ze względu na swą unikatową strukturę i barwę, posiada niewielkie różnice  kolorystyczne, w poszczególnych elementach. Poprzez obróbkę naturalnego drewna, możliwe jest wydobycie jego unikalnego, szlachetnego wyrazu, który zawarty jest w naszych meblach.

Some image
Łukasz

Pomysłodawca i założyciel firmy Woodlike. Lata pracy z materiałem jakim jest stal, czynią go ekspertem oraz kreatorem pięknych form, jakie spotkasz w naszej kolekcji mebli. Obszerna wiedza na temat stali oraz zamiłowanie do naturalnego drewna, dały pomysł narodzin nowej marki.

Some image
Karol

Absolwent Wydziału Technologii Drewna o specjalności meblarstwo w Poznaniu. Kunszt stolarski i pasję do drewna od dziecka rozwijał w rodzinnym warsztacie. Współpraca z Woodlike to dla niego możliwość konfrontacji dotychczasowego doświadczenia z nowoczesnym designem.

Some image
Angelika

Aspirująca, młoda Pani architekt, nieustannie poszerzająca swoje kwalifikacje w szanowanych środowiskach międzynarodowych jak i polskich. Miłość do projektowania towarzyszy jej od dziecięcych lat. Nieszablonowość i perfekcja, to hasła którymi się kieruje, dzięki temu tworzy projekty niespotykane i jedyne w swoim rodzaju.

247

zadowolonych klientów

319

zrealizowanych projektów

151

kubików drewna

1315

kilogramów stali