odczynniki chemiczne

Odczynniki chemiczne jako element współpracy

Po studiach chemicznych wybrałam się do dużej firmy analitycznej po pracę. Bardzo szybko ją dostałam, bo jestem ambitna i odpowiednia do zleceń, które dostają.

Odczynniki chemiczne w hurtowni i sklepach

odczynniki chemiczneW laboratorium, w którym przesiaduję całymi dniami nad próbówkami, mamy wiele ciekawych substancji. W tym oprócz kwasów, zasad, wszelakich soli, również odczynniki chemiczne. Są nam one potrzebne do wielu reakcji. Niektóre z nich znajdują się w zlewkach pod dygestorium. Raz w miesiącu odwiedzamy sklep chemiczny by zaopatrzyć się w nowe produkty i uzupełnić zapasy. Hurtownia chemiczna która dostarcza odczynniki do sklepu zawsze na czas produkuje te chemikalia które są nam potrzebne do dalszych badań. Nie kosztują wiele. Tym bardziej że hurtownia oferuje nam ceny niższe niż sklepowe i specjalnie dla naszego laboratorium mają podpisaną umowę umożliwiającą nam kupno odczynników chemicznych w hurtowych cenach. Za ladą zawsze stoi sympatyczna pani, która rozpoznaje już naszych dostawców i pracowników, w tym również mnie. Zawsze sobie trochę pogadamy o aktualnie prowadzonych doświadczeniach. Kilka razy dostaliśmy też kontakt do osób zainteresowanych naszymi usługami, tylko dlatego że pani ze sklepu chemicznego nas poleciła. Hurtownia odczynników chemicznych też już sama nie raz prosiła nas o kilka eksperymentów np. nad tym czy odczynniki działają odpowiednio. W ten sposób rozwija się nasze miejsce pracy oraz hurtownia i sklep chemiczny. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy i jestem pewna że niedługo rozpoczniemy wspólny i duży projekt. Mój szef oraz dyrektorzy hurtowni i sklepu dobrze się znają. W końcu łączy ich wspólna branża.

To nic dziwnego. Cieszę się że pracuje w tak miłej atmosferze, wśród ludzi ambitnych, dążących do porozumienia. Pozwala mi to na rozwój mojej kariery