Odporność roweru Hexagon

 

Wśród wielu różnych produktów, jakie proponuje nam firma Kross, stale rosnącą popularnością cieszą się rowery górskie. Zainteresowanie rowerami górskimi występuje nie tylko wśród ludzi, którzy interesują się kolarstwem górskim i aktywnie starają się je uprawiać, ale również wśród osób, które poszukują roweru odpornego na uszkodzenia i doskonale radzącego sobie w trudnych warunkach.

Technologie zastosowane w Hexagonie 3.0

wytrzymały kross hexagon 3.0Osoby, które szukają odpornego na uszkodzenia roweru, chętnie wybierają rowery górskie z serii Hexagon. Na wyróżnienie na pewno zasługuje wytrzymały Kross Hexagon 3.0, którego konstrukcja wykonana została ze stopu aluminium cechującego się dużą sztywnością. Z tego też względu rama roweru jest odporna na złamania i wygięcia, które często są efektem różnych upadków i wypadków na trasie, szczególnie często mających miejsce na trasach o górskim ukształtowaniu. Dodatkowo, rama roweru jest zabezpieczona systemem wymiennych haków. Dzięki nim, rower podczas upadku opiera się właśnie na hakach, chroniąc ramę przed uszkodzeniem. Haki możemy w łatwy sposób wymienić, jeśli ulegną zniszczeniu podczas eksploatacji sprzętu. Duże znaczenie w kategorii niezawodności ma w przypadku tego roweru fakt, iż został on wyposażony w dobrej jakości hamulce tarczowe. Oznacza to, że nie musimy obawiać się długą ścieżką hamowania, niezależnie od tego, jaką trasą się poruszamy i jakie warunki atmosferyczne na niej panują.

Rower Hexagon 3.0, który wyprodukowany został przez firmę Kross doceniany jest zarówno przez kolarzy górskich, jak i przez osoby, które często korzystają z roweru i poszukują sprzętu, który będzie w pełni funkcjonalny przez długie lata. Ze względu na popularność, model ten cechuje się całkiem dużą dostępnością w sklepach rowerowych stacjonarnych i internetowych.