telefon konferencyjny

Opuszczone biura i telefon konferencyjny

Emil zbiera wszystkie graty, które ludzie wyrzucają na śmietnik. Nie wiem po co mu to wszystko, ma pieniądze i powodzi mu się nie najgorzej. Emil ma swoje zajawki, których nikt nie rozumie. Do domu znosi różne rzeczy i ostatnio przyniósł telefony voip, które znalazł w opuszczonym biurze.

Telefon konferencyjny był praktycznie nowy

telefon konferencyjnyO dziwo sprzęt był sprawny i nie potrzebował żadnej naprawy czy renowacji. Wśród zdobyczy Emila znalazły się także telefony gigaset, dlatego uznaliśmy, że mieściła się tam na pewno jakaś duża firma, która zmieniła swoją siedzibę. Emil nazajutrz postanowił wrócić w miejsce, gdzie znalazł ciekawe fanty, licząc, że uda mu się przynieść więcej ciekawych zdobyczy. W innym pomieszczeniu wszędzie były porozrzucane słuchawki do call center, ale nie nadawały się już do niczego, więc Emil uznał, że nie ma sensu sobie nimi zaprzątać głowy. Postanowił poszukać czegoś wartościowego. Pod stertą papierów na jakimś starym przykurzonym biurku dostrzegł telefon konferencyjny – www.voip24sklep.pl, który był praktycznie nowy, ponieważ nie został nawet wyjęty z pudełka. Zdziwił się, że firma zmieniając lokal zostawiła te wszystkie rzeczy. A może po nie wrócą? Nie, to bez sensu, już dawno ktoś by po to wszystko wrócił. Od razu przypomniał sobie, że znalazł porozrzucane słuchawki do call center i nie wydawało mu się aby ktokolwiek widział sens w tym aby wrócić po słuchawki do biura, które było już od dłuższego czasu opuszczone. Emil zdziwił się, że nie były na żadnym z pięter umieszczone żadne centrale telefoniczne, bo przecież takie firmy to na pewno dużo dzwonią. Nie zastanawiając się już więcej zaczął szykować się do powrotu. Spakował wszystkie przedmioty, które udało mu się pozbierać, w szczególności dbał o telefon konferencyjny, który zamierzał sprzedać za ładne pieniądze.

Resztę to pewnie będzie składował w piwnicy. Dziwie się, że Emil tak namiętnie odwiedza te opuszczone biurowce, nie rozumiem do czego mu te przedmioty są potrzebne, skoro ich nie sprzedaje? Mimo to bardzo lubię Emila, ponieważ jest dobrym przyjacielem.