telebimy led

Oświadczyny na telebimie LED

Wiem, że to może nie jest najbardziej oryginalny pomysł na świecie, ale myślę, że mojej (jeszcze) dziewczynie się spodoba. Tak, dobrze rozumiecie! Postanowiłem się w końcu oświadczyć Kaśce.

Ile kosztuje wynajem telebimów led?

telebimy ledPrzez ostatnie kilka tygodni nie układało nam się najlepiej, miałem nawet obawy, że może moja ukochana chce się ze mną rozstać, jednak kiedy tak usiadłem i porządnie zastanowiłem się dlaczego tak źle jest ostatnio między nami, doszedłem do następujących wniosków. Po pierwsze, jesteśmy z Kaśką już ponad sześć lat razem, po drugie, mieszkamy ze sobą już ponad trzy lata, po trzecie, Kaśka zawsze mówiła, że chciałaby wyjść za mąż przed trzydziestką, a tak się składa, że za miesiąc przypadają jej 30ste urodziny, wniosek? W końcu przyszedł ten czas, żeby przenieść nasz związek na wyższy poziom. No i teraz właśnie potrzebuję waszej opinii w kwestii samych oświadczyn. Reklama led, taki mam pomysł, chciałby zabrać Kaśkę na super kolację na mieście, a po wyjściu chciałbym, żeby na telebimie wyświetliło się pytanie „wyjdziesz za mnie?” Wiem, że to troszkę oklepany pomysł, ale Kaśka uwielbia komedie romantyczne, więc myślę, że będzie to strzał w dziesiątkę. Problem tylko polega na tym, że nie mam pojęcia ile takie wyświetlacze led kosztują, to znaczy nie chodzi o to, żeby takie telebimy led od razu kupować. Chciałbym się od was dowiedzieć za ile wynajmuje się takie tablice led, jaki jest koszt takiego tekstu?! Nie chcę oszczędzać, ale chcę się mniej więcej zorientować ile mam na to wszystko odłożyć pieniędzy?

Tak swoją drogą, uważacie, że te panele led to dobry pomysł, czy powinienem wziąć pod uwagą jakąś inną opcję? Piszcie szczerze, jakie jest wasze zdanie na ten temat! Pozdrawiam serdecznie i czekam na wasze odpowiedzi!!! Trzymajcie się, cześć!

Więcej o telebimach LED można znaleźć na: www.ledtom.pl