outsourcing pracowniczy

Outsourcing pracowniczy – czy pomoże w prowadzeniu firmy?

Jestem Wiola. Bydgoszcz ostatnimi latami bardzo się rozwinęła. Na rynku pojawiło się wiele firm dużych korporacji. Bardzo łatwo jest znaleźć wykwalifikowanych pracowników. Dużo osób inwestuje w swoje wykształcenie.

Outsourcing pracowniczy – kiedy będzie potrzebny?

outsourcing pracowniczy

W naszym mieście organizuje się dużo kursów dokształcających, mamy uniwersytet. Ludzie inwestują także w kursy językowe. Zauważyłam, że pracownicy teraz są bardziej świadomi. Wiedza, że ich wiedza i umiejętności a także doświadczenie przekłada się na ich pensje. Prowadzę działalność gospodarczą razem z koleżanką Gabrysią. Razem pięć lat temu wymyśliłyśmy, żeby zaszaleć zwolnić się z dotychczasowej korporacji i otworzyć coś swojego. Postawiłyśmy na agencje. Agencja pracy tymczasowej pięć lat temu to była pierwszą agencją w naszym mieście. Od tamtych czasów wiele się zmieniło. Firma rekrutacyjna jest prawie na każdym większym osiedlu. Jest duża konkurencja w tej branży. Każda agencja pracy tymczasowej walczy o najlepszych pracowników, którzy mogą polecać w dużych lub małych firmach z którymi współpracują. Leasing pracowniczy jest dopracowany w naszej agencji do perfekcji., pracownicy chwalą sobie ten rodzaj zatrudnienia. Profesjonalny outsourcing pracowniczy to nowoczesna forma zatrudnienia. Szukamy współpracy w outsourcing kadrowo-płacowy. Ostatnio zgłosił się do nas mój znajomy, który planuje otworzyć małą działalność. Nie chce zatrudniać kadrowej więc zaproponowałam, żeby skorzystał z naszej oferty. Outsourcing kadrowo- płacowy jest bardzo znany za granicą.

Ostatnio czytałam w magazynie branżowym wywiad z właścicielem takiej firmy z Warszawy. Powiedziałam koledze, że znajdę dla niego najlepsza firmę. Mam dwa tygodnie, żeby zorientować się w terenie. Odezwałam się do firmy w Warszawie i uzgodniliśmy szczegóły współpracy.