Panele na podczerwień

Panele na podczerwień alternatywą dla grzejników?

W te wakacje postanowiłem można powiedzieć, że trochę unowocześnić swój dom. Mianowicie postanowiłem zamontować kilka nowoczesnych rzeczy. Zmotywował mnie do tego mój kolega, który ma zamontowane u siebie lustra podgrzewane.

Lustra i panele na podczerwień

Panele na podczerwień

Takie lustra bardzo mi się spodobały, jednakże postanowiłem nie kopiować swojego kolegi i zamontować coś równie nowoczesnego, jednakże innego. Na początku postanowiłem, że zamontuję w salonie panele na podczerwień. Z tego, co czytałem są one doskonałej jakości i będą służyć długie, długie lata. W salonie za to postanowiłem, że zamontuję panele grzewcze na podczerwień. W naszym salonie dawno bardzo nie było nic robione, podłoga była w opłakanym stanie, także wymiana paneli była zdecydowanie bardzo dobrym pomysłem. Z racji tego, że te panele są doskonałej jakości, to panele grzewcze na podczerwień postanowiliśmy zamontować w sypialni. Co prawda dwa lata temu w naszej sypialni wymieniana była podłoga, ale z racji tego że akurat w sypialni spędzamy można powiedzieć, że dużo czasu, to stwierdziliśmy że jeżeli już robimy remont, to wymienimy podłogę w naszej sypialni. Podłoga nie była jednakże jedynym miejscem w naszym domu, które postanowiliśmy unowocześnić. Wpadliśmy bowiem na pomysł, żeby wymienić grzejniki, bo te znajdujące się w domu już były trzeba przyznać, że dość przestarzałe. W naszych dwóch łazienkach zamontowaliśmy grzejniki łazienkowe dekoracyjne, bardzo nam się one spodobały, więc można powiedzieć, że od razu się z żoną na nie zdecydowaliśmy. W pozostałych pomieszczeniach zamontowaliśmy zaś grzejniki na podczerwień.

Jeszcze dobrze nie umiemy się nimi obsługiwać, jednakże jestem pewny, że zanim zacznie się sezon grzewczy, to nauczymy się wraz z żoną ich obsługiwać. Mam nadzieję, że nasze nowoczesne „przedmioty” będą się dobrze sprawować.