Pawilon złożony z modułów

W większości miast kioski znajdują się w niewielkich kontenerach handlowych, które można szybko i łatwo złożyć na miejscu. Także większe obiekty jak biura, czy sale konferencyjne, można utworzyć z elementów składowych.

Co się znajduje w pawilonie modułowym?

pawilony modułoweNiektóre branże wymagają prowadzenia działalności w budynku, czy wielkiej hali, ale inne mogą być prowadzone na niewielkiej powierzchni. Prowadzenie restauracji w centrum miasta na głównej ulicy w zabytkowej kamienicy, będzie kosztownym przedsięwzięciem, bo koszty za wynajem będą bardzo wysokie. Alternatywą mogą być pawilony modułowe, które można złożyć i postawić w zaledwie parę dni. Są to gotowe części, z którym firma zajmująca się montażem, buduje pożądany pawilon o określonym kształcie i wielkości. Jakościowo w niczym nie odbiegają one od tradycyjnych lokali, a są dużo tańszą inwestycją. Pawilon kupujemy na własność i stawiamy w miejscu, na które uzyskaliśmy pozwolenie. W środku nowo wybudowanego pawilonu, znajduje się jedno duże pomieszczenie, które możemy dowolnie podzielić na mniejsze pomieszczenie. Posiada także pomieszczenie sanitarne i socjalne. Producent może dla nas skonstruować pawilon o wszystkich szklanych ścianach, albo tylko parowa. Cały pawilon jest ocieplony, posiada ogrzewanie, klimatyzację i płaski dach. Modułowe modele mogą być jedno, dwu, lub trzy kondygnacyjne. Doskonale nadają się na prowadzenie małej gastronomii, sklepu, czy nawet lodziarni i piekarni. Mają one szerokie zastosowanie i są uniwersalne.

Pawilony na miejsce budowy przywożone są jako gotowe do złożenia elementy, które posiadają system łatwego montażu. Ich zakup jest opłacalną inwestycją, bo koszt zakupu zwraca się w ciągu paru lat użytkowania. Są bardzo ekonomiczne, ciepłe i ciche w środku.