Piękna brew za sprawą odpornych kredek

Jeszcze do niedawna brwi były całkowicie omijane, jeśli chodzi o wykonywanie makijażu. Kobiety skupiały się głównie na ich wyregulowaniu, a także ewentualnie na wyczesaniu i utrwaleniu włosków lakierem. Ostatnimi czasy wiele się jednak w tym temacie zmieniło.

Rewelacyjne i odporne kredki na każdą brew

odporna kredka do brwiTrendy, jakie panują w danym okresie w makijażu, dyktują głównie amerykańskie celebrydki. Przez bardzo długi czas w modzie było malowanie eyelinerem grubych kresek na powiece, jednak ten okres zaczyna powoli przemijać, a w obecnej modzie panuje szał na grube i wyraziste brwi. Nie każda kobieta może pochwalić się ładnymi i okazałymi brwiami. Zresztą, przed długie lata uchodziły one raczej za coś wstydliwego, jednakże za sprawą pewnej celebrydki wróciły do łask i to z ogromnym przytupem! Na internecie możemy spotkać niezliczoną ilość porad dotyczących tego, jak narysować idealną brew. Jednak żadna brew idealna nie będzie, jeśli nie użyjemy odpowiedniego kosmetyku. Odporna kredka do brwi jest zatem teraz najbardziej pożądanym kosmetykiem wśród kobiet. Pozawala ona nie tylko uzyskać doskonałą linię, ale również, a może właśnie przede wszystkim, odporną na ścieranie. Taką kredkę dostaniemy już dzisiaj w każdej drogerii, a nawet pomniejszym sklepie kosmetycznym. Ze względu na panującą modę jest ich dostępnych na rynku tysiące, jeśli nie więcej w najróżniejszych odcieniach i wariantach. Pamiętajmy jednak, że żadna, choćby najlepszej jakości odporna kredka do brwi nie zda swojego zadania, jeśli nie przypudrujemy delikatnie naszej skóry tuż przy brwiach. Dopiero połączenie tych dwóch utrwalających makijaż cech, jakie daje nam puder oraz odporna kredka do brwi pozwoli uzyskać najbardziej optymalne efekty.

Do wykonania makijażu brwi używamy kredek przede wszystkim w brązowych odcieniach. Czarnych należy się wystrzegać, bowiem nawet w przypadku posiadania ciemnej karnacji oraz ciemnego odcienia włosów, czarna kredka nada nam sztuczny i tandetny wygląd, a przecież chodzi o to, aby nasze brwi wyglądały jak najbardziej naturalnie.