pierwsza komunia sala

Pierwsza komunia córki i wesele siostry!

Tyle na głowie. Uwierzycie? Doskonale wiecie, bo dużo o tym wcześniej pisałam, moja córka w tym roku będzie miała swoją pierwszą komunię świętą, dlatego też już od ponad pół roku jestem w wirze załatwiania wszelkich spraw z tym związanych. Na szczęście, pierwszy i najważniejszy punkt z mojej listy, czyli „pierwsza komunia, zamówienie sali”, jest już zrealizowany.

Jaka sala na Pierwszą Komunię?

pierwsza komunia salaNaprawdę udało mi się znaleźć przepiękną salę w mieście Piaseczno, dokładnie taką, jaką sobie wymarzyłam na organizowane przeze mnie przyjęcie. Muszę wam przyznać, że sala bankietowa, którą załatwiłam zaskoczyła nawet mnie… No, ale nie tylko mnie… Kilka dni temu (chyba trzy, chociaż dokładnie nie pamiętam), przybiegła do mnie w wielkiej euforii moja ukochana młodsza siostra i oznajmiła mi, że wychodzi za mąż… ( według mnie to istne szaleństwo, bo znają się z chłopakiem zaledwie pół roku, ale nic na to nie poradzę). Wiadomo cieszę się szczęściem mojej siostry. Okazało się jednak, że celem jej wizyty, wcale nie było, tylko i wyłącznie podzielenie się ze mną wesołą nowiną. Kaśka stwierdziła, że skoro tak świetnie radze sobie z organizacją przyjęcia córka i skoro umiem załatwiać takie cuda jak ta sala bankietowa, to najlepiej byłoby gdym zorganizowała też jej wesele, które uwaga, ma się odbyć za niecałe pięć miesięcy… Jasne przecież dom weselny, czy też sala weselna, to nie pierwsza komunia sala w Warszawie, tym bardziej w takim mieście jak Warszawa…

Jak ja mam jej to wszystko ogarnąć w zaledwie pięć miesięcy, tym bardziej, że po drodze będzie komunia. Zastanawiam się czy nie odmówić siostrze pomocy, jednak z drugiej strony, chyba nie miałabym na to serca. Co powinnam zrobić, podjąć się organizacji ślubu siostry, czy sobie odpuścić?