standy kartonowe

Podziwiane w galerii standy kartonowe

W naszym cudnym mieście pojawił się jakiś zagraniczny inwestor, który wykupił spory kawałek terenu. Od razu wiedziałam, że powstanie tam nowa galeria handlowa. W pobliżu nie było takich miejsc i taka galeria była jak najbardziej potrzeba. Jej budowa nie trwała zbyt długi i już pod koniec roku nastąpiło jej oficjalne otwarcie.

Standy kartonowe wyglądały na ekskluzywne

standy kartonoweNaturalnie byłam jedną z wielu osób, które chętnie odwiedziły ten nowy punkt sprzedaży. W środku było mnóstwo ciekawych promocji i wszędzie prawie stały rzetelnie wykonane standy kartonowe, które przedstawiały różnego rodzaju reklamy. W jednym ze sklepów były stojaki reklamowe z metalu i dość mi się takie rozwiązanie spodobało. Mimo panującego tam tłoku, wszystkie stojaki reklamowe z metalu były nie do ruszenia. Na pierwszym piętrze znajdował się jakiś dość znany market, do którego zajrzałam. Chciałam kupić coś do picia oraz jakieś produkty na kolację. Przyznam, że listwy cenowe, które były na półkach przedstawiały ceny dość czytelnie. Pierwszy raz spotkałam się z takim rozwiązaniem, które bardzo doceniłam. Kiedy już zrobiłam zakupy to poszłam w kierunku restauracji. Po drodze widziałam świetne displaye reklamowe i przyznałam, że galeria jest naprawdę świetnie przygotowana na przyjęcie nowych klientów. Wszystko było doskonale rozmieszczone a standy reklamowe idealnie pasowały do całości otoczenia. Nawet w restauracjach znalazły się displaye reklamowe, które świetnie się sprawdziły i wielu klientów rozmawiało na temat takiego rozwiązania. Jestem przekonana, że bardzo często będę robiła zakupy w tej galerii.

Reklama placówki jest bardzo dobrze zorganizowana a standy kartonowe jak zauważyłam, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dobrze, że mamy nową galerię. Jest tam dosłownie wszystko, czego tylko dusza zapragnie.