oprogramowanie cad cam

Polityka, studia i specjalistyczne oprogramowanie cad cam

Informatyka zawsze była jedną z najbardziej pożądanych branży wśród studentów wybierających się na jakiekolwiek kierunki ścisłe i co roku o właśnie ona przeżywała przez to największe oblężenie.

Specjalistyczne oprogramowanie cad cam i działalność polityczna

oprogramowanie cad camJa nie byłem wyjątkiem – z matury miałem najwyższe możliwe wyniki z niemalże każdego przedmiotu, w związku z tym myślałem, że bez problemu się dostanę na wymarzoną uczelnię. Rzeczywistość okazała się zgoła odmienna. Było znacznie więcej takich jak ja i lepszych. Spora część z nich tylko po to wstępowała do partii politycznych czy organizacji charytatywnych by możliwie jak najbardziej podwyższyć swoją punktację i przez to ponieść swoją szansę na dostanie się na kierunek możliwie maksymalnie. Nie wiedziałam co mam robić gdy się o tym dowiedziałem. Na szczęście miałem jeszcze tydzień by nadrobić to czego dotąd nie zrobiłem. W końcu napisać cnc program i zgarniać za to kasę było moim marzeniem już od dawna. Szybko zapisałem się do możliwie najbardziej neutralnej i nie rażącej w oczy partii, co w Polsce było nie lada wyzwaniem. Właściwie o każdej miałem złe mniemanie i z prawdziwą niechęcią składałem formularze by zostać członkiem tej, która była w moim regionie najsilniejsza. Zapewne zabrzmi to głupio ale mi się spodobało. Marzenie by napisać specjalistyczne oprogramowanie cad cam stało się bardzo odległe i nieistotne. Z przyjemnością wmieszałem się w intrygi naszej lokalnej polityki.

Miałem szczęście, że wybrałem akurat tę partię, która akurat była u władzy, bo w przeciwnym razie mogłyby mnie na ten moment już czekać poważne nieprzyjemności.