remonty

Pomagam mojemu tacie przy remontach

Jestem na ostatnim roku w szkole średniej i często w wakacje pomagam tacie w pracy. Zawsze dostaję od niego pieniążki za pracę i mogę wyjechać na jakieś fajne wakacje z kolegami. Mój tata świadczy usługi remontowe i prowadzi własną firmę w Bydgoszczy.

Pracuję przy remontach z tatą

remontyZatrudnia wielu pracowników, którzy wykonują remonty i są doświadczonymi ludźmi. Zamówień firma budowlana mojego taty ma naprawdę dość dużo. W takich sytuacjach moja pomoc jest bardzo ceniona. W tym roku zaraz po zakończeniu nauki tata zabrał mnie w delegację, gdzie miał wykonać remonty na terenie całego osiedla. Jego usługi remontowe są bardzo tanie, dzięki czemu klienci bardzo zabiegają za jego usługi remontowe. Ja wykonuję bardzo lekkie prace. Głównie zdejmuję tapety, wyrównuję i maluję ściany. Z pracownikami taty zawsze bardzo fajnie mi się pracuje, ponieważ są oni bardzo sympatyczni i traktują mnie na równi ze sobą. Lubię z tatą świadczyć usługi remontowe, ponieważ dzięki temu zdobywam doświadczenie i potrafię wykonywać doskonale wykonywane remonty w Bydgoszczy. Już nawet odnowiłem swój pokój i zrobiłem to zupełnie samodzielnie. Widziałem, że tata był wtedy ze mnie bardzo dumny. Zawsze powtarza, że jego firma budowlana w przyszłości będzie należała do mnie i cieszy się, że interesują mnie remonty, ponieważ ma dzięki temu pewność, że jego firma remontowa na pewno będzie dobrze zarządzana. Znam doskonale wszystkie usługi budowlane i wiem, że poradziłbym sobie samodzielnie. Czasami jak tata wykonuje remonty poza Bydgoszczą to zastępuję go w biurze na miejscu i przyjmuję zlecenia od klientów.

Lubię pracować u taty, ponieważ sprawia mi to mnóstwo przyjemności i w przyszłości na pewno będę się tym zajmował. Tata już mnie wdraża i powala, bym wykonywał remonty co jest dla mnie bardzo ważne. Jestem zadowolony.