Pomysł na wakacje

Kiedy zaczęły zbliżać się wakacje, zaczęliśmy z małżonką myśleć nad tym, w jaki sposób je spędzimy. Obydwoje wcześniej ustaliliśmy, że chcielibyśmy spędzić je w Polsce. Pomyślałem więc, że może tym razem udamy się nad jezioro, mieszkając w gospodarstwie agroturystycznym? Żona zaaprobowała mój pomysł, a z wielu kandydatów ostatecznie padło na Powidz, położony w okolicy pięknego jeziora.

Nietuzinkowy urlop w Powidzu

udane wakacje powidzMuszę przyznać, że co roku czekam na wakacyjny urlop. Co roku również spędzamy go z małżonką w inny sposób. W zeszłym roku wybraliśmy się do słonecznej Grecji. Tym razem zapragnąłem jednak spędzić wakacje bardziej lokalnie, wykazując się lokalnym patriotyzmem. Moja ukochana na szczęście bardzo dobrze zareagowała na spędzenie urlopu w Polsce, w gospodarstwie agroturystycznym. Spędziliśmy wiele godzin na poszukiwaniach miejscowości, w której moglibyśmy spędzić udane wakacje Powidz okazał się być miejscem, dla nas idealnym. Kiedy tylko zaczęliśmy zagłębiać się w oglądanie tamtejszych krajobrazów, przepadliśmy. Szybko zapadła decyzja, by wybrać się właśnie tam. Poszukaliśmy odpowiadającą nam agroturystykę nad jeziorem i zarezerwowaliśmy w niej tygodniowy wypoczynek. Byliśmy tym podekscytowani do tego stopnia, że aż zaczęliśmy odliczać dni do wyjazdu! Bardzo chcieliśmy zaznać tamtejszego spokoju i wśród pięknych krajobrazów naładować baterie na kolejne miesiące.

Teraz kiedy jesteśmy z żoną już po wakacjach w Powidzu, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Przywieźliśmy masę pięknych zdjęć, ale i też pięknych wspomnień. Bawiliśmy się rewelacyjnie. Jezioro było naprawdę bardzo ładne! Z pewnością będziemy polecać to miejsce swoim znajomym. A przynajmniej tym z nich, którzy chcą naładować baterie w pięknych okolicznościach przyrody.