wykończenia wnętrz w bydgoszczy

Poszukiwanie firmy wykonującej wykończenia wnętrz

Nazywam się Małgorzata i mam po dziadkach mieszkanie na jednym z Bydgoskich osiedli. Mieszkanie jest bardzo ładne i przestronne, jednak wymaga generalnego remontu. Zdecydowałam się wynająć ekipę remontową. W prasie znalazłam mnóstwo ogłoszeń na usługi remontowe, ale nie miałam pojęcia jaką firmę wybrać.

Wykończenia wnętrz podczas remontu

wykończenia wnętrz w bydgoszczyGłównie interesowało mnie malowanie ścian, położenie płytek w łazience oraz paneli w pokojach. Poprosiłam o pomoc Maćka, mojego chłopaka, który kiedyś robił remont i znalazł świetną firmę świadczącą usługi remontowe. Zadzwoniłam do niego i poprosiłam o pomoc. Maciek od razu powiedział, że jeżeli chodzi o malowanie to sam może się tym zająć. No tak, powiedziałam, ale pyłek mi nie położysz. Maciek powiedział, że pomoże dla mnie znaleźć usługi remontowe, z których będę zadowolona. Po niespełna godzinie do mnie zadzwonił i powiedział, że jest taka firma, która robi solidne wykończenia wnętrz w bydgoszczy w cenie remontu. Byłam pod wrażeniem, ponieważ ich usługi remontowe były niedrogie. Umówiłam się na spotkanie. Przyjechał człowiek w młodym wieku i mi wymierzył całe mieszkanie. Poznałam wszystkie koszty i możliwości jeżeli chodzi o wykończenia wnętrz. Byłam szalenie zadowolona i od razu go zatrudniałam. Na razie nie mieszkam w tym miejscu, więc facet będzie miał sporo czasu, żeby wykonać swoje usługi remontowe a ja tylko będę wpadać, żeby zobaczyć czy wszystko gra. Z Maćkiem jeszcze jedziemy kupić farby, panele i płytki.

Mam spisane ile dokładnie potrzebuję. Wiem, że malowanie mieszkanie będzie w pierwszej kolejności, dlatego najbardziej zależało mi na znalezieniu odpowiedniej farby. Wybrałam kolor kiwi do pokoju a w przedpokoju będzie piaskowy. Już nie mogę się doczekać jak zobaczę mieszkanie po remoncie. Na pewno będzie wyglądało rewelacyjnie.