agencja PR

Poszukuję praktykantów do agencji PR

Pracuję w dziale kadrowym od czterech lat. Moja firma znajduje się w centrum miasta. Z dojazdem do pracy kojarzą mi się głównie korki. Mieszkam w mieście Warszawa, która jest znana nie tylko z pięknych zabytków ale także i korków.

Agencja PR ma sporo zleceń

agencja PRPracuje w agencji public relations. W firmie są zatrudnieni młodzi pracownicy, którzy mają doświadczenie w branży. Specjaliści są najlepsi w swoich obowiązkach. Dostałam dzisiaj polecenia zatrudnienia osoby na praktyki. Praktyki w agencji PR są okazją na zobaczenie jak działa ta branża. Praktykant odciąży także pracowników i pomoże w różnych zleceniach. Bezkonkurencyjna agencja PR z Warszawy, w której pracuje ma ostatnio sporo zleceń i pracownicy nie dają sobie z niektórymi obowiązkami już radu. Agencja public relations nie może sobie pozwolić na nie wykonanie zleceń w terminie. Firma współpracuje z różnymi partnerami. Ostatecznie właściciel postanowił żebym zatrudniła dwóch studentów. Warszawa ma wiele uczelni państwowych i prywatnych. Wiele uczelni zapewnia kierunek powiązany z public relations, więc mam nadzieję że uda mi się w krótkim czasie znaleźć osoby, które odnajdą się u nas w firmie. Agencje PR chętnie korzystają z pomocy studentów. Studenci także muszą na uczelni brać udział w praktykach. Szkoły przygotowują specjalny program, który na praktykach musi student wykonać. Uważam, ze to jest bardzo dobry pomysł. Ja chętnie zatrudniać studentów, którzy odbywali u nas praktyki. Agencja PR ma wówczas pewność, że student jest pracowity i zna się choć trochę na pracy. Osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia w zawodzie maja problem ze znalezieniem pracy.

Ogłoszenie o dwóch wolnych wakatach w agencji PR zgłosiłam do biura karier do trzech uczelni. Mam sporo telefonów w tej sprawie. Muszę wybrać dwie najbardziej pracowite i zmotywowane osoby.