apartamenty na wynajem

Poszukujemy apartamentu na wynajem w Krakowie

Ostatnio dostałam bardzo dobrą prace, mój mąż też sporo zarabiał. Postanowiliśmy się przeprowadzić, bo Kraków to nasze miejsce pracy, i nie trzeba byłoby dojeżdżać codziennie kawał drogi.

Zainteresowani tylko najlepszymi apartamentami

apartamenty na wynajemInteresowały nas najlepsze apartamenty na wynajem w Krakowie, by dobrze się czuć w nowych kątach. Stać nas było, więc nie będziemy się kisić w żadnych kawalerkach. Byliśmy ciekawi, jaką ofertę ma wynajem apartamentów, więc szukaliśmy w internecie różnych ogłoszeń. Nie mogliśmy się doszukać czegoś, co by nas zainteresowało, i gdzie moglibyśmy mieszkać na dłuższą metę. Nie zależało nam na mieszkaniu w centrum, bo wiadomo, korki i dojazdy. Mąż na nieraz różne przyjęcia okolicznościowe, i na jednym z nich rozmawiał ze swoim dobrym kolegą. Ten powiedział, że kiedyś był w Krakowie, i miał taki fajny apartament do wynajęcia godny polecenia. Podał mężowi namiary i już następnego dnia pojechaliśmy zobaczyć, czy faktycznie jest taki fajny jak mówił. Okazało się, że było to na prawdę niezłe miejsce. Spodobało nam się już od momentu, gdy przekroczyliśmy próg mieszkania. Inne apartamenty do wynajęcia są nie do porównania. Tu było najlepiej. Od razu umówiliśmy się, że wynajmiemy go na parę miesięcy, na początek. Właścicielka była bardzo miła, i zadowolona, że przez dłuższy czas będzie miała tych samych lokatorów, no i oczywiście pewny zarobek. Bo nieraz stał pusty, i ludzie nocowali w nim tylko po dwie noce, głównie w weekend. A tak będziemy w nim mieszkać przez dłuższy czas. Miał elegancko urządzone pokoje, które nas zachwyciły. Na prawie każdej ścianie wisiały jakieś ładne obrazy, na które mogłabym patrzeć godzinami. Jakieś kwiatki, i miłe dywaniki.

No i przede wszystkim ogromna wanna w łazience. Oj nie będę chyba wychodziła z tego domu, tak mi się tutaj podoba. Jestem bardzo zadowolona.