Powiększanie nieładnych policzków

Nie byłam nigdy jakoś specjalnie brzydka, ani też nie wyglądałam jak super modelka. Zawsze coś mi nie pasowało i zastanawiałam się co. Miałam zdrową cerę, dobrze się odżywiałam i nie było żadnych niedoskonałości na twarzy. Przedłużałam rzęsy, by mieć głębokie spojrzenie, jednak zawsze coś sprawiało, że nie byłam w pełni usatysfakcjonowana.

Powiększam sobie zapadnięte policzki

powiększanie policzków KatowiceDopiero niedawno zdałam sobie sprawę, że to moje policzki potrzebują korekty. Były jakieś takie zapadnięte, przez co cała twarz wyglądała na zmęczoną i pozbawioną energii. Na szczęście w obecnych czasach można sobie wszystko poprawić. Zapisałam się na powiększanie policzków Katowice i z niecierpliwością wyczekiwałam, kiedy nastąpi termin wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Czym wypełnia się miejsca przy policzkach? Ja wybrałam kwas hialuronowy, ponieważ według mnie jest najbezpieczniejszy. Na ten czas nie chciałam jeszcze kombinować z botoksem, ale nie wykluczam go za kilka lat. Trafiłam na bardzo miłą specjalistkę, która opowiadała mi krok po kroku jak wygląda zabieg, jak będę wyglądała zaraz po zabiegu i czego muszę unikać. Ostrzegła, że miejsca w których znajdzie się kwas hialuronowy, mogą być lekko zaczerwienione przez kilka dni i mogą być lekko widoczne ślady po nakłuciach. Dostałam znieczulenie miejscowe, więc nic nie poczułam. Dość szybko zeszło, więc nie chodziłam jak sparaliżowana przez resztę dnia. Byłam zadowolona, bo od razu zobaczyłam rezultaty, które powaliły mnie na kolana.

W końcu moja twarz wyglądała tak jak powinna. Była taka radosna, odżywiona i pozbawiona oznak zmęczenia. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć rozwiązanie mojego problemu, bo faktycznie było to dla mnie uciążliwe. Teraz nie mam się już czym martwić z tak pięknymi policzkami.