blacha perforowana czarna

Praca mojego syna i blacha perforowana czarna

Mój syn poszedł do szkoły zawodowej i jest z tego bardzo zadowolony. Powiedział, że interesuje go praca, a zwłaszcza wtedy kiedy jest perforacja blachy. Chciałby kiedyś zajmować się wszystkim czym jest blacha perforowana czarna, chciałby aby siatki cięto ciągnione również weszły w zakres jego zainteresowań.

Blacha perforowana czarna na zamówienie

blacha perforowana czarnaWciąż albo pracuje, albo się uczy. Rozwija się fizycznie, kiedy rozwija te siatki druciane, ale też rozwija się intelektualnie bo wiele czyta na właściwe tematy. Mój Kubuś to chwat na schwał! Muszę wam powiedzieć, że jako małe dziecko już wiedział co to jest ta perforacja blachy, wkładał paluszki w dziurki i mówił mi na czym to polega. Byłam pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy, ale ten był konsekwentny do końca. Jak miał trzynaście lat, to kazał sobie wyłożyć pokój, oczywiście były to siatki cięto ciągnione, sprowadzone prosto z Japonii. Liczy się dla niego nie tyle praktyczna wytrzymałość ile kunszt i artystyczne zacięcie. Mówię wam, że mój syn będzie wielkim w swoim fachu. On może być kiedyś mistrzem. Jednak musi jeszcze się trochę pouczyć. W każdym razie na samym początku postanowiłam mu kupić siatki cięto ciągnione, aby mógł rozpocząć swoją pasję również w domu. Na pewno go to zainspiruje i coś ładnego mi zbuduje. Jak mocna blacha perforowana czarna przyjechała z zamówienia, zrobił mi z niej piękną altankę i wiatraczek. Naprawdę ten syn jest świetnym artystą i specjalistą w jednej osobie. Powiedział, że jego marzeniem jest aby kupić wszystkie siatki druciane jakie napotka. Chce z nich stworzyć ogromny, przeogromny budynek dla małych dzieci do zabawy.

To mnie tak rozczuliło, od razu podejrzewałam, że ten wrażliwiec niedługo dojrzeje. Nie myliłam się w ogóle, bo jakiś czas później przyszedł z koleżanką Krysią z brzuszkiem.