rękawice robocze

Praca na zewnątrz zimą i odpowiednia odzież robocza

Nigdy nie narzekałem na swoją pracę. Mimo, że wykonuję takie prace porządkowe. Cieszę się, że mam tę pracę i mogę utrzymać rodzinę. Mam fajną ekipę, z którą dobrze mi się współpracuje, i dzięki nam wszystko jest elegancko wyczyszczone. Ostatnimi dniami jest bardzo szybko ciemno, a jak wstaję, to nadal ciemność świeci.

Ocieplane obuwie i rękawice robocze niezbędne zimą

rękawice roboczeAż się wstawać nie chce i wychodzić na takie zimno. No ale nie ma wyjścia. Żona ostatnio odwiedziła sklep z obuwiem roboczym, bo chciała mi sprawić przyjemność, i kupiła mi takie fajne ocieplane buciki. Teraz niestraszne mi nawet dreptanie w śniegu. Jest mi w nich bardzo wygodnie i ciepło. Teraz praca idzie jeszcze lepiej, gdy się nie marznie podczas wykonywania swoich obowiązków. Moje obuwie robocze są niezastąpione. Kurtkę też mam ciepłą i parę ciepłych rękawic roboczych i nie marznę. Ostatnio mieliśmy tylko drobny zastój w jednym zleceniu, bo niedrogi producent rękawic roboczych tam na czas nie przysłał materiałów, i miałem dwa dni wolnego, no ale tak, to praktycznie cały tydzień coś robimy. Jeden dzień w tygodniu mamy wolny, może to być dowolny dzień. U mnie zazwyczaj nie jest to niedziela, bo wolę powszedni dzień, żeby załatwić coś w banku, czy w urzędzie. Zawsze tak lepiej. Czasami nie mam czasu się przebrać i zaraz po robocie lecę do banku, z tym obuwiem roboczym i cały umorusany. No ale nie ma jak, jakbym zdążył się umyć i przebrać, to już by mi wszystko zamknęli i tak to jest. Trzeba sobie jakoś radzić.

No ale dzięki temu, że żona nie pożałowała mi wyposażenie i producent obuwia roboczego był bardzo dobry to jakoś szybciej i milej upływają mi te godziny w pracy. Jakoś daję radę, i myślę, że poradzę sobie mimo cięższych warunków pogodowych, bo mam niezłe zabezpieczenie przed mrozami. Podstawa to się najeść porządnie i mieć coś, w czym nie trzęsiemy się z zimna jak taka osika na wietrze.