odśnieżanie

Praca przy obsłudze maszyn i szybkim odśnieżaniu

Około pół roku temu dostałem pracę w firmie świadczącej różnego rodzaju usługi. Firma ta znajduje się w przepięknym mieście, które każdego dnia coraz bardziej mnie zachwyca, a miastem tym jest Rzeszów.

Szybkie odśnieżanie i zimowe zlecenia

odśnieżanieJa co prawda nie mieszkam w Rzeszowie, ale mieszkam na przedmieściach tego pięknego miasta, a poza tym posiadam swój własny samochód, przez co jestem zmotoryzowany i dotarcie do firmy nie stanowi dla mnie żadnego, nawet najmniejszego problemu. Firma ta, jak już wyżej wspomniałem świadczy różnego rodzaju usługo, jednakże najczęściej są to usługi koparką. Dla mnie to nie stanowi żadnego, nawet najmniejszego problemu, ponieważ zrobiłem sobie jakiś czas temu uprawnienia, dzięki którym mogę prowadzić tą skomplikowaną i wielką maszynę, jaką jest koparka. Ogólnie rzecz biorąc nawet lubię jeździć koparką, czy innymi tym podobnymi maszynami, także mogę powiedzieć, że ta praca, jak najbardziej mi odpowiada. Zbliża się zima i szefowie tej firmy już zapowiedzieli mi, że w zimę właśnie będę ja wykonywał zlecenia dotyczące szybkie odśnieżanie. W tej firmie jest specjalna maszyna do odśnieżania. Co prawda jeszcze nie miałem nigdy w swoim życiu okazji, żeby jechać taką właśnie maszyną, ale wszyscy mi mówią, że w obsłudze jest ona praktycznie taka sama, jak koparka, także zapewne nie będę miał z tym żadnego problemu. W sumie ostatnio pracy jest sporo. Z pracy, jak już wyżej wspomniałem jestem zadowolony, ale najgorsze jest to, że czasami zdarzają mi się soboty pracujące. Średnio mi się to podoba, ponieważ moja żona ma każdy weekend wolny i wolałbym zdecydowanie bardziej spędzić ten czas z nią, jednakże nic nie mogę na to poradzić.

Wszystko jednakże rekompensują zarobki, ponieważ muszę przyznać, że zarabiam naprawdę dobrze, także nie mogę na zarobki narzekać.