klimatyzacja częstochowa

Producent klimatyzatorów i rekuperatorów

Mój tata był wielkim pasjonatem wszelkich nowinek technologicznych i to małe hobby zaszczepił również we mnie. Zawsze pociągały mnie wszelkie nowoczesne rozwiązania, może nie tyle w branży elektronicznej co budowlanej. Razem z tatą z wielkim zainteresowaniem obserwowaliśmy coraz większy rozwój systemów fotowoltaicznych czy klimatyzacji.

Klimatyzacja dobrze współgra z rekuperacją

klimatyzacja częstochowaTa ostatnia szczególnie mocno mnie intrygowała. Była to pasja tak wielka, że związałem się z nią również zawodowo. Moje hobby zaowocowało własną firmą produkcyjną. W międzyczasie doszła jeszcze rekuperacja, która teraz zresztą wiedzie prym w moim przedsiębiorstwie. Pierwszym rekuperatorem z jakim się spotkałem był system pochodzący z Częstochowy. Rozwiązanie jest proste i genialne jednocześnie. Rekuperacja to nic innego jak wentylacja, wykorzystuje jednak powietrze już ogrzane przez co bardzo skutecznie obniża nasze koszty związane z ogrzewaniem mieszkania. Rekuperacja na Śląsku przyjmowana była z dość dużą dozą ostrożności jednak od kilku lat obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania. Szczególnie dobrze wypada jeśli współgra z nią klimatyzacja częstochowa. Najczęściej przy budowie popełniamy pewnego rodzaju błąd montując oba rozwiązania osobno. Jednak właściwa klimatyzacja kanałowa może być bardzo pomysłowo połączona z rekuperatorem przez co otrzymujemy dwa w jednym – wentylacje przy jednoczesnym schłodzeniu powietrza. Dlatego właśnie zdecydowałem się w swoim przedsiębiorstwie na połączenie jednego z drugim. Zaczynałem od niewielkiej firmy produkującej dobre jakości klimatyzatory.

Teraz ta fabryka jest największą w kraju a w naszej ofercie pierwsze miejsce zajmuje rekuperacja. Na Śląsku jest jeszcze drugie przedsiębiorstwo z tej samej branży jednak bezkonkurencyjnie przeważamy nad nią, zarówno pod względem ilościowym jak i jakościowym.