Profesjonalne kanapkowe przedłużanie włosów

Piękne, lśniące oraz długie włosy są marzeniem niejednej kobiety. Jednak nie zawsze nasz naturalny włos jest na tyle silny, aby urosnąć do długości, która odpowiadałaby naszym wymaganiom. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na profesjonalne przedłużenie włosów.

Zalety kanapkowego przedłużania włosów

kanapkowe przedłużanie włosówPrzedłużanie włosów cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet. Na szczęście na rynku pojawiło się coraz więcej alternatywnych rozwiązań, dzięki którym możemy cieszyć się pięknymi, zdrowymi i długimi włosami! W tym wypadku trzeba postawić na profesjonalne salony fryzjerskie, specjalizujące się głównie w tej dziedzinie. Dużym uznaniem wśród klientek cieszy się kanapkowe przedłużanie włosów, dające bardzo naturalny efekt. Polega ono na doklejaniu sztucznych pasm za pomocą kilkucentymetrowej, przezroczystej taśmy. Jest ona przyklejana tuż przy skórze głowy, a ponadto cechuje się lekkością. Warto dodać, że przedłużone włosy można dowolnie stylizować, w zależności od tego, na jaką fryzurę mamy ochotę danego dnia, nie ma przeszkód, aby spiąć je w luźny kucyk czy też kok. Należy wspomnieć, że ten fryzjerski sposób na uzyskanie pięknych, długich pasm jest możliwy tylko wtedy, kiedy posiadane przez nas włosy mają przynajmniej 15 cm. Jaka jest trwałość takiego zabiegu? Około 4-6 tygodni. Jeżeli chodzi o końcowy efekt, to jest on jak najbardziej spektakularny i oszałamiający, a dodatkowo mało inwazyjny. Na pewno zadowoli niejedną Panią! 

Przedłużanie włosów to świetny sposób na szybką zmianę zarówno fryzury, jak i całego naszego wizerunku. Coraz popularniejsza staje się metoda kanapkowa, dzięki której sztuczne pasma wyglądają bardzo naturalnie i nie odznaczają się od naszych włosów. Warto zaznaczyć, że mogą być one wykorzystywane nawet do 5 razy.