porady prawne

Przy prowadzeniu działalności gospodarczej przydadzą się porady prawne

Prowadząc działalność gospodarczą podejmujemy współpracę z różnym kontrahentami, niestety nie zawsze uczciwymi, ale nie można prześwietlić każdej osoby czy firmy. Posiadam hurtownię z artykułami spożywczymi, w której zaopatrują się przeważnie małe sklepy, które niekiedy mają problemy z wypłacalnością.

Porady prawne – warto z nich korzystać

porady prawneJeden z kontrahentów zalegał z płatnością kilku faktur i nie mogłem wyegzekwować należnych mi kwot, udałem się po porady prawne Warszawa, aby skutecznie odzyskać należności. Kancelaria prawna Warszawa zajęła się profesjonalnie moją sprawą, poinformowała, jaką drogę trzeba wybrać, aby odzyskać zaległe pieniądze. Wysyłane przeze mnie przypomnienia nie przynosiły rezultatu, radca prawny Warszawa wysłał kilka monitów ponaglających, ale kontrahent pozostawał nieugięty. Kancelaria prawna Warszawa wysłała do dłużnika pismo przedprocesowe, w którym wzywała do wykonania warunków umowy i spłacenia zadłużenia, kolejnym krokiem było ostateczne wezwanie przedprocesowe. Nie przyniosło to pozytywnego rezultatu, więc radca prawny Warszawa skierował sprawę na drogę sądową, w której reprezentował moje interesy. Udzielane porady prawne Warszawa, pomogły mi zapoznać się z możliwościami dochodzenia swoich roszczeń, z obowiązującymi przepisami, które nie były mi znane. Radca prawny Warszawa poinformował mnie, że wszystkie poniesione przeze mnie koszty odzyskam po wygranej sprawie i tak się stało.

Sąd wydał wyrok, w którym zobowiązał dłużnika do spłaty nie tylko długu, ale także odsetek i nakazał zwrot poniesionych przeze mnie kosztów zastępstwa procesowego. Byłem zadowolony z takiego zakończenia, wiedziałem, że pomagający mi radca prawny Warszawa, udziela porady prawne online, z których warto skorzystać, kiedy brakuje nam wiedzy jak rozwiązać swój problem.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://kancelariamj.pl