program do wizytówek

Przypadkowa oferta – program do wizytówek

Natrafiłem na to zupełnym przypadkiem. Nawet jakoś nigdy nie pomyślałem, że takie coś może istnieć. Mam swoją działalność już od dłuższego czasu. Niczego nie zmieniałem odkąd pojawiłem się na rynku. Klienci łatwo mogli rozpoznać moje usługi fryzjerskie wśród konkurencyjnych.

Program do wizytówek w ofercie

program do wizytówek

Czasami moi znajomi śmiali się, że stanę się nudny kiedy nie zmienię wizerunku mojej firmy. Nie przejmowałem się tym, ponieważ byłem świadomy jak bardzo jestem ceniony. Niektóre panie upierały się, że potrafię zdziałać cuda na włosach i mam przeogromny talent. Pewnego dnia jak co dzień sprawdzałem pocztę i natrafiłem na ciekawą ofertę: łatwy program do wizytówek. Nie chciałem niczego zmieniać ale byłem zainteresowany na czym to wszystko polega. Swoją drogą nie przypuszczałem, że projektowanie wizytówek może być takie fajne. Ten kreator wizytówek okazał się bardzo prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy! Przesiedziałem chyba z trzy godziny bawiąc się w wizytówki online. Zamierzałem pokazać moje projekty klientom i zapytać, który z nich najbardziej im się podoba. Parę dni później zacząłem zabawę od nowa, ponieważ chciałem stworzyć moją własną idealną wizytówkę. Tak, stara sprawowała się bardzo dobrze jednak może faktycznie czasami lepiej coś zmienić i przerwać monotonie? W programie znajduję się wiele opcji takich jakich wizytówki wzory, kolory czy ogólny design. Strasznie trudno było się zdecydować co wybrać. Wydrukowałem w drukarni moje nowe wizytówki i porozdawałem je klientom.

Wszyscy uważali je za lepsze od poprzednich. Dziwili się, że to właśnie ja je zaprojektowałem. Myśleli, że pracowali nad tym wybitni graficy czy specjaliści od reklamy. Co mnie zaskoczyło pozyskałem dzięki nim nowych klientów. Przykuwały uwagę i skłaniały do zapoznania się z treścią.