hotel

Relaks dla wiecznie pracującej mamy w hitelu

Moja kochana mama jest typowym pracownikiem fizycznym. Ciężko pracuje dłońmi, i w dodatku na stojąco zawsze. Szkoda mi jej było, bo naprawdę się męczyła. Cały czas poświęcała się dla nas, i nie miała nic dla siebie. Dlatego wraz z rodzeństwem postanowiliśmy się złożyć i zrobić jej niespodziankę.

Jaki będzie najlepszy hotel?

hotelChcieliśmy zabrać ją na mazury, bo wiemy, że zawsze je lubiła. Te rejony dobrze jej się kojarzyły, bo jej rodzina właśnie stamtąd pochodziła. Dlatego naszym głównym zajęciem na cały weekend były różne hotele i przeszukiwanie takiego, który może jej najlepiej przypaść do gustu. Wiedzieliśmy, że jedyne, co jest jej akurat potrzebne to święty spokój. W pracy miała dużo hałasu i na pewno odpoczynek w jakimś cichym malowniczym miejscu by jej się przydał. Padło na Mrągowo, bo tu był akurat hotel, który sprostał naszym oczekiwaniom. Tu będzie miała wszystko czego jej trzeba, przede wszystkim dobre wyżywienie, bo sprawdziliśmy- szwedzki stół to podstawa. No i dodatkowo co ważne, to było spa, które na pewno się przyda. Jakiś masaż na kręgosłup i różne zabiegi w takich specjalnych kopułach i saunach będą wskazane w jej przypadku. W miejscu które jej wybraliśmy, często były organizowane konferencje na mazurach, ale sprawdziliśmy, że akurat w okresie przebywania tam naszej mamy nic nie ma zaplanowanego. Tak więc będzie mogła spędzić kilka dni w spokoju, z widokiem na piękny las, i jezioro. Uwielbiała wodne tereny.

Nawet w pokoju ma wielki plakat z oceanem spokojnym. Powiedzieliśmy jej w końcu o naszej niespodziance. Była bardzo wzruszona i doznała lekkiego szoku. Kazaliśmy jej spakować najpotrzebniejsze rzeczy i zabraliśmy ją tam. Miała łzy w oczach przez całą drogę. Zasłużyła na takie dni relaksu, ponieważ naprawdę cały czas tylko ciężko pracuje.

Poszukując hotelu na Mazurach można skorzystać z oferty Hotel Solar z Mrągowa, ul. Jaszczurcza Góra 22, 24