rzeczoznawca meble

Rzeczoznawca pomógł reklamować meble

Od jakiegoś czasu działam w branży meblowej. Posiadam swój niewielki sklep, który jednak coraz bardziej się rozrasta. Jestem z tego faktu bardzo zadowolona, bo od zawsze było moim marzeniem, aby posiadać własny biznes i teraz się to powoli spełnia.

Rzeczoznawca wyceniający meble to znajomy kumpla

rzeczoznawca mebleDodatkowo fascynuję się wystrojem wnętrz i meblami różnego typu, więc po prostu obecna działalność gospodarcza jest dla mnie spełnieniem marzeń. By jednak mój sklep mógł funkcjonować, potrzebna mi była dobra reklama na start. Oczywiście, nie było to tylko jedno działanie reklamowe, bo wiadomo, iż trzeba do tego podejść bardziej kompleksowo. Jednym z pomysłów było jednak zorientowanie się czy wśród moich znajomych nie znajduje się żaden rzeczoznawca meblowy. Miałam bowiem pomysł, aby kogoś takiego zatrudnić, aby reklamował moje meble. Nie chciałam, żeby jakiś aktor udawał eksperta, ale chciałam do spotu wynająć prawdziwego fachowca. Od początku bowiem planowałam działać fair. Uważam, że prawda w biznesie jest potrzebna najbardziej. Udało mi się w końcu, bo tani rzeczoznawca wyceniający meble znający od podszewki był kolegą mojego dobrego kumpla. Zgodził się za pół darmo wziąć udział w moim nagraniu, kiedy zobaczył meble, które planowałam sprzedawać. Uznał, że są naprawdę dobre i z przyjemnością pomoże mi ten biznes rozruszać. Mówił, że jako rzeczoznawca mebli hotelowych na co dzień spotyka się z tyloma niedoróbkami, że po prostu czasami głowa mała. Szkoda, że nie wszystkie odbiory techniczne mebli może zakończyć stwierdzeniem, iż meble są naprawdę dobrej jakości.

Ciekawe jak odbywa się dodatkowo wycena mebli przez takiego rzeczoznawcę. Cóż, w każdym razie spot okazał się sukcesem. Cieszę się, że w niego zainwestowałam, bo moja firma została przez to zauważona. Oczywiście, miały w tym udział także inne, mniejsze przekazy reklamowe, ale ten był szczególny.