sala weselna

Sale weselne czy do imprez integracyjnych?

Mój mąż niedawno zmienił pracę. Do tej pory pracował w małej rodzinnej firmie w Bydgoszczy i w sumie był bardzo zadowolony z tej pracy. Jednak niestety w tym momencie firma ta już nie istnieje i mąż został zmuszony do szukania nowej pracy.

Imprezy integracyjne i wesela w jednej sali?

sala weselna

Mąż znalazł pracę dosyć szybko tylko, że tym razem w naprawdę bardzo dużej firmie. Praktycznie tydzień po tym jak zaczął pracę były w firmie organizowane imprezy integracyjne na które wcześniej nie chodził. Taka impreza integracyjna to jednak jest bardzo dobra okazja do tego by poznać za jednym zarazem praktycznie wszystkich pracowników. Wtedy też na pewno będzie łatwiej mężowi w nowej firmie szczególnie na początku. Na tą imprezę został wynajęty hotel z wielką salą. Tak naprawdę w tym hotelu są wielkie, atrakcyjne sale weselne w Bydgoszczy, w których można zorganizować naprawdę wielką imprezę. Mąż się oczywiście bardzo denerwował gdy szedł na tą imprezę. Firma wynajęła nawet noclegi w Bydgoszczy osobom, które będą musiały dojechać do domu. Chodziło o to żeby było jak najwięcej osób. Takie hotele w Bydgoszczy to znaczy wynajęcie ich na noclegi to na pewno bardzo duży koszt. Jednak jak widać firmę męża na to stać. No cóż jest to dobry znak bo może i premię jakie się tu dostaje będą wysokie. Mąż z tej imprezy wrócił w miarę wcześnie. Powiedział, że dobrze się bawił. I, że chyba poznał wszystkich z kim będzie pracował. Jednak wiadomo, że trzeba poznać kogoś trochę lepiej żeby poczuć się na tyle dobrze żeby bawić się całą noc. A nie chciał siedzieć już bez sensu tam całą noc.

Szczególnie, że następnego dnia mieliśmy iść na obiad, który już od dawna przekładaliśmy u teściów. Mąż jest teraz bardzo podekscytowany tym, że pracuje gdzie indziej. Ja wiem jednak, że jeśli byłaby tylko taka możliwość to z chęcią wróciłby do starej firmy.