Sąsiadka zaprowadziła mnie do sklepu z pościelą

Moja sąsiadka, która ma małe dzieci pewnego razu poprosiła mnie o opiekę nad nimi i od tamtego czasu pomagam jej regularnie. Dostaję za to niezłe pieniądze i jestem zadowolona. Często razem robimy też razem zakupy, albo po prostu jej pomagam.

Sąsiadka kupiła pościel satynową w dobrym sklepie

dobry sklep z pościelą satynowąOstatnio jej mąż robił remont i wymieniali łóżko w sypialni oraz u dzieciaków. Sąsiadka poprosiła mnie, żebym poszła z nią do sklepu i pomogła jej wybrać jakąś fajną pościel. Pytałam czy wie dokąd chce pójść i miała wszystko już ustalone. W Krakowie jest jeden bardzo dobry sklep z pościelą satynową i to właśnie tam zamierzała się udać. Podjechałyśmy samochodem, ponieważ sklep mieści się na drugim końcu miasta a jazda autobusem nie wchodziła w grę. Sąsiadka jeździ tylko samochodem, który kupił jej mąż. Na zakupy umówiliśmy się w sobotę rano, ponieważ jej mąż wtedy był w domu i mógł zająć się dzieciakami. Do sklepu dojechałyśmy szybko, ponieważ o tej porze nie było takiego ruchu na drogach. W sklepie była bardzo bogata oferta na pościel różnego rodzaju, ale sąsiadkę zainteresowała pościel satynowa, którą zamierzała kupić. Sama wybrała wzory oraz rozmiary, które ją interesowały a ja potwierdzałam jej wybory. Przyznam, że ma ona na prawdę świetny gust a ten dobry sklep z pościelą satynową oferuje tak dużo rodzajów pościeli, że miałabym problem, ażeby zdecydować się na coś konkretnego. Pewnie chciałabym wykupić cały sklep. Sąsiadka wybrała kilka rodzajów pościeli, za którą nie zapłaciła tak dużo.

Do domu wróciłyśmy przed południem i jeszcze zdążyłam przygotować obiad dla rodziców. To był intensywny dzień i w sumie też pomyślałam o jakichś zmianach. Taka nowa pościel to fajna sprawa i przydałoby mi się coś odmienić. Za tydzień tam pojadę.